Řízení auta

Od: Datum: 17.09.16 15:24 odpovědí: 14 změna: 17.09.16 22:35

Bude to asi velice hloupá otázka ale jen tak pro zajímavost jde auto řídit bez obuvi? moc by mě to zajímalo :)*smich*

děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.16 15:25

Dobrý den, jde. V létě občas takto řídím.

Od: kakamila
Datum: 17.09.16 15:27

Ano...bolíto.

Někdy je horší NEVHODNÁ obuv...nazouváky a podobné boty bez "paty",případně sněhule...ale sněhu se nedočkáme.

Datum: 17.09.16 16:06

Léta jsem v létě jezdil bos se Wartburgu. Snižovalo to spotřebu a nebylo tak vedro.

Od: jmlcŽ
Datum: 17.09.16 16:20

Osobně to nechápu - bezpečnější jsou lyžáky než nazouváky... Ale můj "skorošvagr" jezdí v kamionu BOS! jezdí do Itálie a prý mu je horko a je to pohodlnější... Myslím, že je to velmi nebezpečné.

doplněno 17.09.16 16:48:

možná s dvěma širokými pedály u automatu... nevím, ale normální pedály šlapat naboso a náhle muset zabrzdit - no fuj - ty nehody bych pak nechal zaplatit řidičům, to je nezodpovědnost!

Nerad nosím brýle, ale i když nemusím (je to těsně na hraně a nemám je v ŘP), řídím vždy s brýlemi. Jezdit naboso je hazard s životy ostatních !

Datum: 17.09.16 21:11

Jmlc-proč by řízení nez obyvi mělo být neezpečnější než v lyžácích? Naopak ty lyžáky jsou nebezpečnější-nemůžeš v nich mít žádný cit!

Osobně proto v zimě jezdím normálně v "botaskách" než v zimních botách.A do práce se raději taky v botaskách a v kufru komisňáky,které si poté obuji!

Pokud to vyhovuje tak klibně bez bot-je pak daleko větší cit v noze!

Datum: 17.09.16 16:25

Zkus dupnout na brzdu, když se ti na chodidlo nalepí ostrý kamínek.

Datum: 17.09.16 16:28
Proč bych měl na chodidle ostrý kámen? Jezdím zásadně bos.
Datum: 17.09.16 21:21

U nás si nohy mejeme.

Datum: 17.09.16 16:55
Parkrat jsem tak jezdil a pohoda. Nevim proc je to nebezpecne. V dnesni dobe posilovacu neni potreba takova sila a naboso je dobra citlivost pedalu.
Od: pbŽ
Datum: 17.09.16 16:59
Někdo to tak dělá, já radši v podpatcích nebo pantoflích než bosa. V některých státech musí být na řízení boty s patou.
Od: hmŽ
Datum: 17.09.16 17:15

Tak nějak ano. A někteří opravdu naboso jezdí. Ze zdejších odpovědí se zdá, že je to častější, než bych čekal. Jako dobrý nápad mi to ale nepřipadá.

Datum: 17.09.16 17:52
Jaky je rozdil? V dnesni dobe jsou boty , ktere maji podrazku klidne par mm a rozdil neni zadny oproti boso
Datum: 17.09.16 17:39

Najezdil jsem v létě v pantoflích tisíce km jak v osobáku tak ve vejtřasu a neznám nic pohodlnějšího. A nechápu všechny ty strašáky o pantoflích. Prostě komu se v nich řídí blbě, a v nich nejezdí. Ale proč má někdo touhu mu nařizovat a vykládat něco o bezpečnosti. Já bych naopak, zase nikdy neřídil bos. Necítím se komfortně, když mám pod nohou pedál bez podrážky. Ale jsem schopen pochopit, že jako já to někteří nemají, a je to pro ně tak nejpohodlnější. Proč jim to tedy zakazovat?

Zase je to o té snaze státu, sešněrovávat lidi různými nesmyslnými nařízeními, o kterých nikdo neví na jakém základě a proč vlastně vznikly. A média mají o čem vysílat, a přehrabují se v tom tak dlouho, až některé diváky přesvědčí.

Datum: 17.09.16 22:35

Já jsem i dělala autoškolu bosa. A jezdila jsem tak snad deset let. V pohodě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.