Neznám pro ten jev vysvětlení

Od: Datum: 16.09.16 16:53 odpovědí: 8 změna: 18.09.16 09:44

Dobrý den, všichni muži, které znám a mluvím s nimi, při konverzaci krkají, až se to snaží více či méně maskovat, někdy je to přemůže. Znám hodně žen, mám mnoho kamarádek, ale ani u sebe, ani u žádné ženy jsem se s tím nikdy nesetkala.Muži při jídle či pití polyjkají vzduch a ženy ne? Jestli někdo znáte nějaké logické vysvětlení, budu ráda.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.16 17:08

Tak to Vás lituji-si vždy mluvíte jen s hulváty.Po jídle,po vylití piva či bublinkaté limonády si krknou i ženy,nejen muži.ale běžně při mluvě?NESMYSL nebo fakt hovoříte jen s ...

Od: maky®
Datum: 16.09.16 17:13

diesel jsou to muži se slušným chováním, oni se to snaží potlačit i se často za to omluví, prostě to nechápu.

Od: xy
Datum: 16.09.16 17:28

jako astmatička v týdnech, kdy mám dušnost a dýchám hlavně ústy, dostanu do žaludku taky hodně vzduchu, až to způsobuje nevolnost :) asi těm mužům míň záleží na tom, jak to působí...

Datum: 16.09.16 19:32

Maky, asi to jsou stále ti samí muži. Prostě Váš okruh známých a tak si myslíte, že to dělají všichni. Já se s tím nikdy nesetkala. Neznám to. A věřte mi, že jsem se v době své pracovní činnosti hodně často vyskytovala mezi lidmi a specielně na všelijakých rautech. Možná se to někomu někdy stalo, ale ne v takové míře, aby mne to zarazilo a začala o tom přemýšlet.

Datum: 16.09.16 20:06

Dobrá náhoda *hi* Podobný problém, jako ti Vaši muži, jsem měla dneska celé dopoledne (3,5 hodiny výuky :-D) já. Ale vysvětlení Vám nedám, taky bych se ho ráda dobrala, aby se mi to už nikdy nestalo...

Datum: 16.09.16 21:21
Znám dva takové. Ne, že by vyloženě hlasitě krkali, ale v řeči zadrhnou a uvolní si krk, polknou a mluví dál (krknou při zavřené puse). Oba tito pánové mají problémy s pálením žáhy, ale nejsou schopni upravit jídelníček. M.
Od: lego®
Datum: 18.09.16 09:35

Nebude to i pitim?
Ja skoro furt piju vodu, kafe nebo caj. Obcas, asi 2x za 1/4 roku si dam na chut Vineu (Top Topic, nakou Colu) nebo neco podobnyho bublinkovanyho a pak krkam 1/2 dne.

Datum: 18.09.16 09:44

Kdo jsou to "všichni muži"? Snad všichni, se kterými se stýkáte? Zkuste jinou společnost. Za svůj život jsem se setkal s mnoha lidmi, muži i ženami, ale s tímhle jevem jsem se nesetkal. Aspoň ne v takové míře, abych si toho všiml. Že si občas někdo říhne (když to není hulvát, tak to dokáže zkrýt) je normální, ale bývá to spíš po jídle či pití. Při rozhovoru je to skutečně výjimečné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.