Wattpad - problém

Od: Datum: 05.10.16 19:18 odpovědí: 1 změna: 28.10.16 11:23

Ahoj, omlouvám se, pokud to patří do jiné rubriky, ale mám takový menší problém.
Má někdo z vás účet na Wattpadu a občas tam chodí? Už pár měsíců mám problém s příběhy. Vždy, když něco přečtu, se to neuloží a zůstane to tam, kde to bylo před tím, než se to celé seklo, nebo když přidám nový příběh, nebo jsem neměla nějaký rozečtený, tak se to nenačte a je to jako by jsem ten příběh nečetla. Prostě si musím hlídat kde jsem skončila se čtením, protože mě to hodí na úplný začátek. Častokrát jsem nemohla odstranit knihu nebo přidat, protože se pak v knihovně nová nezobrazovala a vyhozená tam stále byla, ale na aplikaci v mobilu to jelo správně. Klidně bych na tom mobilu byla, jenže tam se moc dobře příběhy nepřidávají a většinu času na internetu jsem spíše na počítači, než na mobilu. Seká se vám to takhle taky, nebo to jde nějak vyřešit? Kamarádka má stejný problém, proto čte na mobilu a přidává příběhy na PC, ale mě to celkem omezuje, protože na mobilu se vybíjí baterka... No nevím, vyřešili jste to nějak, nebo ne? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.16 11:23

Ahoj,

mně se to seká taky, a stalo se mi párkrát,že když jsem psala novou kapitolu, Wattpad přestal jít, stránka se musela restartovat a vše co jsem napsala se resetovalo. Podle mě je problém v prohlížeči na počítači, neaktualizovaná verze, pokročilejší nastavení nebo naopak pokročilejší grafika ze srany Wattpadu. Možná doporučím,zkus si stáhnout jiný prohlížeč webový,třeba to pomůže. Mě to pomohlo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.