Připsání bodů

Od: Datum: 14.09.16 18:16 odpovědí: 3 změna: 15.09.16 18:39

Mám dotaz, zda jako neregi mohu nějakým bodem vyjádřit poradcům díky?

Dříve jsem četla, že se body načítají na nějaké drobné dárky. Nejsem ovšem tak znalá zdejších poměrů a nikde jsem nenašla ikonu na vyjádření.

Omlouvám se, možná trapný dotaz.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.16 18:18
avatar

Jako neregistrovaná můžete děkovat pouze ve Vašich otázkách. S těmi dárky to zase tak horké není, ale za určitý počet ohodnocených odpovědí můžete dostat tričko nebo samolepku na auto. Ovšem to není důvod, proč to děláme ;)

Pokud se tu plánujete vyskytovat častěji, můžu doporučit registraci

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evisk
Datum: 15.09.16 18:39

Děkuji Vám za odpověď. Bylo mně jasné, že dárky jsou spíš drobné pozornosti. Taky jsem toho názoru, že všichni poradci to nedělají v honbě "za ziskem". Ráda a už nějaký rok chodím na poradnu číst poučení a rady, jsou tu velmi znalí lidé. Upřímně řečeno považuji si jich. O registraci jsem kdysi uvažovala, ale nejsem tak znalá, netuším jak moc bych byla platná v radách. Mně šlo spíš o to ocenění za dobrou radu.Přestože se např. ptal někdo jiný, rada pomohla i mě.

Snad jen vyjádření názoru ve Volné diskuzi apod. Tak nevím, ještě podumám.

Mikihans i Bene , děkuji Vám za vysvětlení.

Od: ben®
Datum: 14.09.16 18:22
avatar

Dobrý den, myslím, že i jako neregistrovaná osoba můžete ve svých založených otázkách bodově hodnotit - ovšem, to by musel být dotaz v jiné rubrice, než je Volná diskuze a Vzkazy, přání a stížnosti (tam hodnotit = bodovat nelze). Zdravím!


doplněno 15.09.16 18:47:

evisk - nemáte zač. A nedumejte dlouho, protože potřeba je každá hlava a člověk, který se umí i hezky-česky vyjádřit (a Vy to umíte). Já kupuji trička u Vietnamců, tak ani to z poradny nemám.

To by mně můj prodejce trišek neodpustil .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.