Domaci prace

Od: Datum: 12.09.16 16:45 odpovědí: 5 změna: 12.09.16 17:43
Ahoj,ma pritelkyne si zaridila domaci praci .. Dnes jsem to privezl domu a vysledek? Po 2 hodinach jsme nedokazali udelat ani jeden kus z 6000... Ma na to 2 tydny,smlouvu ale nepodepisovala .. Jen maji jeji jmeno a telefon .. Muzu se zitra sebrat a vratit jim to zpet ze? Ze to proste nejde a za ty nervy mi to nestoji.Vyplytvalo se jen kousek lepenky .. Na to jim ale kasle pes..Pritelkyne se obcas nudi a timto by si neco na materske privydelala .. Me ale uz ruply nervy a rekl jsem ze proste ji tohle delat nenecham .. To je pod moji uroven .. Kdyby to alespon slo ale jde to fakt blbe.Mate s tim taky zkusenost?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.16 16:49

Nenapsal jste o jakou se jedná práci -tak těžko posoudíme proč to nejde .

Od: nika90210
Datum: 12.09.16 16:55

No, pokud nenapíšete, oč jde, těžko Vám někdo poradí... nebo řekne, zda s tím má zkušenosti. Moje sestra si vydělává doma, překládá a je v pohodě.

Datum: 12.09.16 17:22

Domácí práce je příliš široký pojem. Já třeba občas doma opravuji cizí texty. I když mi u toho někdy tečou nervy, není to pod mou úroveň :). Ale vy se asi ptáte na nějakou manuální práci. Vím, že mnoho lidí si domů brávalo jako domácí práci jakési navlékání korálků. Vím, že mnozí u toho brblali, mnozí to vzdali. Zřejmě neměli šikovné prsty, netřesoucí se ruce a dobré oči. Proto je vždy dobré se předem zeptat, o jakou práci jde. A u někoho si ji i vyzkoušet.

Ptáte se, jestli máte materiál vrátit. Co s ním doma, když tu práci dělat nechcete? Jistě nebudete první ani poslední.

Datum: 12.09.16 17:39

Jsou dvě možnosti. Buďto jste oba nešikovní, nebo jste si otázku vymyslel jen tak. Přece neočekáváte jinou odpověď, když jste položil otázku takovýmto způsobem. S čím máme mít zkušenosti je záhada, kterou jste si nechal pro sebe.

Od: ben®
Datum: 12.09.16 17:43

Dobrý den, pokud jste zaplatil vstupní poplatek do této "loterie", tak o ten asi přijdete. Zdravím!

doplněno 12.09.16 17:50:

Předpokládám, že když firma někomu vydá materiál bez "papíru", tak si ho nechá zaplatit a tak nemůže o nic přijít. Takže, asi je škoda materiál vracet, když je to Váš zaplacený majetek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.