Kde bydlí hana zagorová a sagvan tofi?

Od: Datum: 07.09.16 18:46 odpovědí: 14 změna: 09.09.16 15:19

Dobry den,kde zjistím adresu nejlépe domů?Jsem jejich příznivec a ted meli narozeniny dík.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.16 19:04

Hana Zagorová bydlí se Štefanem Margitou na adrese Brabcova 1159/2, Praha Podolí, 14700, byt č. 70. Good luck! *slunce*

doplněno 08.09.16 08:59:

To je takový problém ověřit si to na katastru?

doplněno 09.09.16 17:05:

Trollík očividně čekal všechno možné, jenom ne stručnou a přesnou odpověď. -D

Od: hzsg
Datum: 07.09.16 20:28

Ale venkov,jak to víte?Me pripadá ze se s hancou dobre znate a byla jste u ni

Od: balzerka
Datum: 07.09.16 20:35

Poradna, né?!

Datum: 07.09.16 23:12

Vážně si myslíte, že by Vám tu někdo sdělil něčí osobní údaje?

Datum: 08.09.16 07:43

Adresa není osobní údaj, jelikož jednoznačně neidentifikuje konkrétní osobu. Adresy osob jsou běžně vedeny v tzv. veřejných seznamech, jako je například telefonní seznam, katastr nemovitostí, atd.

Datum: 08.09.16 21:45

Platí to i pro známé osobnosti?

V telefonních seznamech, katastru apod. jsou údaje se souhlasem (nebo alespoň vědomím) dotyčných osob. Vkládat cizí adresu sem do poradny už vnímám jako "problematické".

Datum: 09.09.16 08:16

V případě toho tel. seznamu jde skutečně o souhlas. V případě katastru to bude spíš to vědomí. Katastr byl vždy veden jako tzv. veřejná listina, tedy informace volně přístupné komukoliv. Když se pak schvaloval zákon o ochraně osobních údajů, muselo na to být pamatováno a katastr dostal výjimku a spadl do tzv. veřejných seznamů.

Zveřejnění něčí adresy zde na poradně sice může působit na první pohled problematicky nebo neeticky, ale ten kdo to udělá se ničeho nedopouští, protože to co zveřejnil se dá bez problémů zjistit mimo jiné i na internetu. Nahlížení do KN, Obchodní rejstřík a další weby jsou plné adres, takže z jistého úhlu pohledu je jedno, kde se tazatel k požadované informaci dobéře, vždy se najde nějaká stránka, kde to je "vidět". Je pravda, že tazatel mohl svou odpověď obdržet od odpovídajícího formou soukromé zprávy, nicméně její zveřejnění přímo na stránce by nemělo být nic proti ničemu.

Někde jsem četl a tuším se snad dokonce jednalo o rozhodnutí nějakého soudu, že veřejně známé osobnosti, vzhledem ke své publicitě, musí počítat se zvýšeným zájmem veřejnosti o jejich soukromí a vzhledem ke svému veřejnému statutu tento zájem musí strpět.

Datum: 08.09.16 17:36

Já jsem koukla do katastru a opravdu tam vlastní byt, ale bydlet tam nemusí. Jednou jsem takhle náhodně přišla na to, že Soukup s Osvaldovou mají byt v domě kousek za Karlovým mostem, tam jak jsou potraviny. Kdysi mi to nedalo a ptala jsem se prodavačky, jak je možné, že se tu ty potraviny tak dlouho udržely - na tak lukrativním místě. Prý byla sepsána petice, tak to nezrušili. Doufám, že jsou tam doposud, už jsem v Praze nebyla několik měsíců.

Od: hs
Datum: 09.09.16 00:13
Co se týče toho druhého z nadpisu - Sagvana, tak ten se jako podnikatel dal registrovat na této adrese viz http://rejstrik.penize.cz/sagvan-tofi Ale jestli tam fyzicky bydlí, tak to netušim - každopádně protože je to úřední adresa, tak mu tam jistě chodí korespondence, na to jste se myslím právě ptal kvůli zaslání narozeninového přáníčka, že?
To samé zmíněná Zagorová, dopis bych poslala na adresu, kterou využívá jako registrovaná podnikatelka tj. http://rejstrik.penize.cz/hana-zagorova
Každopádně je zvláštní, že každý "řadový" OSVČ figuruje na webu i s adresou (potažmo datem narození, a v některých těch sběrných rejstřících /např. v jednom, který má tuším v názvu m.j. slovo "Detail"/ vyjede i odkaz do mapy i s foto baráku a soupisem přidružených osob) apod. - a to i když už činnost před řadou let "odhlásil" ... a třeba u těch známých osobností to nejspíš nese i negativní stránku věci.
doplněno 09.09.16 00:28: Prostě, jak jednou v České republice projdete systémem jako majitel ŽL či firmy, tak si Vás kdekdo dohledá, například i včetně jmen partnera (to, pokud se poté na chvilku povrtá do katastru), protože kromě "sídla" (místa podnikání) se uvádí i trvalé bydliště :-/ A pokud jde o vdanou ženu a náhodou zná "vrtálek" pouze rodné příjmení, tak to nové (pro zadání do ARESu či na www.justice.cz) jde třeba "vyšpionit" přes Lukačovičův server "spolužáci" - kde na sebe lidi (v dobré víře sdílejí kontakty v rámci absolvovaných škol) nabonzují právě to nové příjmení. Mě to teda přijde zvláštní, jak je to jednoduchý vyhledávání a s tím následujíci stalking :-/
Od:
Datum: 09.09.16 10:24

V případě vašeho odkazu se nejedná o zpěvačku Zagorovou, ale o osobu podobného jména (Zágorovou), ročník 1978.

Od: hs
Datum: 09.09.16 15:19

Ano, pod uvedeným jménem vyjely (ve mnou vloženém odkazu) 2 tabulky - na horní je zmíněná Zágorová a v té druhé (pod ní) je Hana Zagorová s adresou, kterou už v 1. příspěvku uvedl rádce Venkov.

Datum: 09.09.16 11:10

Nezlobte se ale já zase půjdu proti pravidlům. Co je vám do toho, kde bydlí herci a zpěváci? Chcete-li jim popřát, jistě najdete na soc. síti jejich stránky, pokud ne, asi nestojí o 1000 dopisů od fanoušků. Doufám, že nezapomínáte popřát svým blízským.

Od: hzsg
Datum: 09.09.16 14:41

Lidus nezlobte se,ale co je vam zase do tohodle?

Datum: 09.09.16 14:50

V ČR. Stačí?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.