Drogerie Teta

Od: Datum: 04.09.16 09:42 odpovědí: 7 změna: 04.11.16 15:07

Drogerie "Teta" má 20% slevu na všechno zboži,nevite někdo jestli je nutné si jejích kupon ktery posílají z nabídkou vytisknout, nebo stačí aktivovaná jejich klubová karta? Nemám tiskárnu tak asi nenakoupim.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.16 09:53

Máte je automaticky na aktivované kartě Tety.

doplněno 04.09.16 17:51:

http://www.tetadrogerie.cz/teta-klub.html

Od: miji
Datum: 04.09.16 15:51

Děkují vám za rady...takže je mám na aktivované kartě od tety,Chtěla jsem tu informaci,protože drogerii mám 15km od bydliště tak at nejedu zbytečně.Díky...obodovala bych vás ale kolonka pro body se mi tentokrát nezobrazuje.

Od: tetapan
Datum: 04.09.16 14:16
Kupóny najdete v Teta letácích, v magazinech nebo primo na prodejnach v regálech. Je třeba nakoupit nad 500,- ale sleva se vztahuje na všechno, i akční zboží.
Datum: 04.09.16 14:52

No a jestli i tak se v tom nevyznáte, tak běžte do prodejny a prodavačky Vám to vysvětlí, je to o poprvé, pak už si poradíte.

Od: filipinovaboze
Datum: 04.11.16 11:25

Dobrý den,jak zjistím počet bodů na kartě TETAKLUBU.Při novém nákupu mě počet bodů k získání zlaté karty stoupnul než bylo uvedeno při posledním nákupu.Můžete mě to vysvětlit?S takovou se nikdy ke zlaté kartě nedostanu.Můžete mě také zdělit skutečný stav chybějících bodů?Číslo mé klubové karty je 0 402003 504460

Datum: 04.11.16 11:41

O těchto slevách nepřemýšlím, nakoupím a dám kartu, na účtence je vždy vyznačená cena a - za slevu.

Datum: 04.11.16 15:07

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.