Které auto se Vám líbí více?

Od: Datum: 03.09.16 22:37 odpovědí: 15 změna: 05.09.16 23:02

Nemohu se rozhodnout mezi Superbem III L&K a Passatem B8 Highline. Stejný koncern, prakticky identická auta, Superb je možná trošku osekanější. V recenzích většinou vyhrává Superb i díky designu který je dravější oproti Passatu, kde se za poslední roky desing navíc moc nezměnil. Ještě jsem uvažoval o Volvu S90 ale nakonec se rozhodl že zustanu u koncernu. BMW ani Mercedes mě moc neláká. Možná Audi, ale spíš ta Škoda a VW.

doplněno 04.09.16 15:54:

VW mi příjde nakonec jako nuda. Co říkáte na Alfu Giuliu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.16 22:41

osobně bych šel do Volva

z těch dvou co sou na fotu se mi víc líbí ten sup

Od: fauve
Datum: 03.09.16 22:48

Mě to Volvo celkem zaujalo, protože jsem se díval na starší Volva a ta měla naprosto hnusný interiér ale nová S90 je hezká i uvnitř. Dokonce mi příjde že z toho jde taková hezká švédská atmosféra. Ale furt mě to táhne k tomu koncernu. Tak uvidím.

Datum: 03.09.16 22:52

Oba pěkný, za mně Passat... záleží, co více jde k Vaší mentalitě a taky, v čem se Vám lépe sedí.

Od: jasonspezza
Datum: 03.09.16 23:04
Ač nejsem zastánce ani jedné značky tak konkrétně tady za mě jednoznačně ta Škoda.Perfektní maska chladičů a světlomety.
Od: balzerka
Datum: 04.09.16 00:54

To jste měl napsat raději do rubriky auto-moto, tam chodí více znalců. Jinak mně se Škodovky nelíběj, to raděj VW. Mně se líbí Opel Meriva, ten nový dlouhý s vlnkou na spodní linii oken. Už proto, že má praktické zadní dveře - opačně.

Datum: 04.09.16 08:12

Škoda Superb.

Od: vernon
Datum: 04.09.16 10:40
Z těchto dvou jednoznačně Superb.
Od: nellka
Datum: 04.09.16 11:46
Tutez otazku resil partner. Vybral VW. Za me pasik pusobi tak nejak luxusneji - pohodlneji mekceji, tiseji... Ale to muze byt samozrejme subjektivni. Passat je uhlazenejsi, podle me vic elegantni, superb je trochu sportovnejsi. Vybral zlatou s hnedymi (mokka?) vnitrky a vypada perfektne.
Datum: 04.09.16 18:36

Mně osobně spíše poslední C6 nebo peu 607,ale z výše uvedených bych asi spíše volil Superba,byť je to nafouknutější octáva,ale přijde mi pěknější, Pašík je takový ,moc usedlý,konzervativní!

Od: cl
Datum: 04.09.16 20:01

Alfa Giulia je trošku víc zaměřené na řidiče. Srdcaře. A lidi kteří rádi vybočí že stáda. To Vy jako odkojenec koncernu pravděpodobně nebudete ani jedno. A určitě to nemyslím pejorativně.

Datum: 04.09.16 20:24

Možná Vás to překvapí ale jezdím s Alfou 147 kterou si půjčuji od rodiču. Jízdní vlastnosti má skvělé ale auto jako celek se mi designově moc nelíbí. A Giulia je po dlouhé době Alfa která se fakt povedla i když provedení interieru a palubní navigace je slabší. Bohužel to celkem zabijí cena. I když je jasné že člověk si nekupuje alfu kvůli navigaci a asistentum ale kvůli požitku z jízdy.

Od: cl
Datum: 04.09.16 20:32

Jsem moc rád že jste na ni alespoň pomyslel ;)

Datum: 04.09.16 20:46

Teď nad ní hodně uvažuju. VW jsem zavrhnul protože mi příjde strašně konzervativní a nudné. A ta Alfa je designově super a věřím že donutí hodně lidí na ulici se za ní otáčet. A moc lidí ji tady nebude mít takže jak jste psal člověk se odliší. Nová Giulietta je tady už 6 let a na silnici ji potkám málokdy :)

Datum: 05.09.16 22:41

Obojí jsou naprostá nuda bez jakékoliv jiskry, tuctová přibližovadla. Odvezou odsud tam bez jakýchkoliv emocí. Někomu to může vyhovovat.

Datum: 05.09.16 23:02

Pokud to bude Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, nemám nic proti. Klidně bych to mohl mít doma. *frajer*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.