Chladný člověk

Od: Datum: 03.09.16 15:07 odpovědí: 8 změna: 05.09.16 14:29

Ahoj, jak se chová chladný člověk? Vždy jsem si myslela, že je to ten, co nedává najevo emoce, nemračí se ani se neusmívá, takový, co má jen jeden obličej...
Jenže, když nad tím tak přemýšlím, tak chladný přece neznamená bez emocí, ne? Může být chladný k ostatním, ale to mu nebrání se na ně usmívat, aby je třeba naštval, když ho nemají rádi. Může se radovat ze sebe, když se bmu nedaří být smutný, nebo naštvaní...
Jak se podle vás chová chladný člověk? Děkuji :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 03.09.16 15:09

Myslím, že chladný člověk se nechová už nijak, leží v rakvi.

Od: svitilna
Datum: 03.09.16 15:12

Ale no ták... nedělejte že nevíte, jak jsem to nemyslela. Nemyslím člověka bez tepu :D
Chladný člověk = člověk co se k ostatním nechová nejlépe... ale to vy jistě víte :D

Od: ben®
Datum: 03.09.16 15:16

Dobrý den, většina lidí si na veřejnosti nasazuje nějakou "masku", tak chladný člověk nemusí být ve skutečnosti tak chladný o samotě či v rodině nebo v kruhu přátel. Takže, já si myslím, že vyloženě chladný člověk neexistuje (každého něco a někdy "rozhodí"). Zdravím!

Od: maky®
Datum: 03.09.16 20:22

Takového člověka nazývám "psí čumák".Z někoho vyzařuje takové příjemné lidské teplo a v jeho blízkosti je vám hezky, z některých lidí máte však pocit přímo opačný. Pravděpodobně nějaké emoce má, ale nedává je najevo.

Od: balzerka
Datum: 04.09.16 01:07

Opačně, jak vřelý. Nejásá, když druzí ano, nevrhá se při setkání do náruče, ale udržuje si odstup, tak snadno se nedojme, není vstřícný, nespěchá s pomocí

Od: dam®
Datum: 04.09.16 03:19

Ahoj, obličej hráče pokru... nedá najevo emoci, ...buď neví o co jde a nebo - z více procent se jedná o osobu která si není jistá tím, že její reakce bude brána v potaz, pak se raději drží v pozadí a neprojevuje se. Možná neprůbojný typ, nebo naopak nemá potřebu se zabývat zbytečnostma a ostatní toleruje mlčením.

Datum: 04.09.16 05:47
Chladný znamená neberoucí v potaz emoce ostatních. Tak trochu sociopat. M.
Datum: 05.09.16 14:29

Připadá mi, že se tím klidně může myslet člověk, který má emocí ažaž. Ale ne pro druhé. Prostě sobec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.