Vhodnost obrázku

Od: Datum: 03.09.16 13:26 odpovědí: 4 změna: 03.09.16 18:18
Ahojky mě je 20.
A jedna má kolegině má zítra narozeniny. Teda bývalá už spolu neděláme . Je ji 49 . Na fb sme přáteli. A ja ji chci napsat Happy Birthay a chci dát pod to fotku štěněte s růží. Bohužel z jinou květinou jsem nenašla. Ona ma hodně ráda psy. Ale chci se zeptat zda se to hodi? zrovna ten pes ma v tlamě rudou ruži což ma svoji symboliku. Ale je to jen fotka že a roztomila.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.09.16 14:03

Dobrý den, já myslím, že se to hodí skvěle - jen bych použil češtinu, ale ona ta angličtina asi už k mládí patří. Zdravím!

Datum: 03.09.16 14:13

Fotka je pěkná, ale já bych též popřála česky, stejně jako kolega nade mnou.

Od: wamp®
Datum: 03.09.16 14:24

Ahoj Kateřino.

V prvé řadě se "kolegyně" píše s tvrdým "y."

Ve druhé řadě se veselé narozeniny píše " happy birthday".

Jinak pejsek je hezký.

Datum: 03.09.16 16:53

vhodnost obrázku záleží čistě na vkusu jubilanta... (neboli otázka je z principu nezodpověditelná, mohl bych odpovědět, jak by se líbil takový obrázek mně, ale to jistě vědět nepotřebujete...),
jistě by se dalo odpovídat z hlediska platných estetických norem (kritéria vkusnosti pochopitelně určit jdou, pokud připustíme právoplatnost fundovanějších lidí na taková hodnocení), ale i tady mám pocit, že o takový posudek vám nejde - jde vám o to, aby se přání líbilo adresátce - aneb viz výše "Unanswered Question"
(aneb takovej můj (trošku nafoukanej) pokus o drobný vtípek, hint, když už jsme u té angličtiny... (-: )

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.