Proč to kluci dělají?

Od: Datum: 07.09.16 20:05 odpovědí: 11 změna: 10.09.16 07:36

Dobrý večer, měla bych dotaz především na pány. Bývalý se semnou rozešel a ted po 3 měsících si mě začal mazat z různých sociálních síti. Od rozchodu jsem ho nekontaktovala a co vím ze sociálních sítí, tak si léto užíval plnými doušky. Takže mě jen zajímá co si o tom myslíte proč to dělá. Přeci jen pochopila bych to těsně po rozchodu, ale ted po 3 měsících mi to nejde na rozum, když jsme oba jinde. Děkuji za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.09.16 20:08

Dobrý den, píšete to - byl přes léto zaneprázdněn a až nyní má čas na úklid minulosti. Možná mu vadilo i to Vaše šmírování na soc. sítích, které nepřehlédl. Zdravím!

Datum: 07.09.16 20:09

No on možná je jinde, ale ty podle všeho ne, když to řešíš :)

Datum: 07.09.16 20:31

Inventůra a pořádek se nedělá každý den, ale jednou za čas.

Datum: 07.09.16 20:33

Já spíš nechápu, proč to vůbec řešíte. Vám přece může být úplně jedno, co, kde, kdy a s kým si jakými doušky užívá. I to, jestli Vás vymazal ze života i sociálních sítí. Asi k tomu má důvod. Nevím, proč jste se rozešli, ale jemu zřejmě Váš stálý zájem vadí a tak se snaží vymazat i poslední zbytky vztahu, které by asi nechal osudu, kdybyste se stále nepřipomínala. Zřejmě tak docela "jinde" nejste, i když si to sama nepřipouštíte.

Od: eva*
Datum: 07.09.16 20:45
Já se nepřipomínám, ale když mi na fb vyjedou fotky, tak s tím asi nic neudělám, že.
Mě jen zarazilo, že tohle vše dělá až po takové době.
Datum: 07.09.16 21:22

Ať žije facebook!

Za mých mladých let jsme takové pitchoviny neřešil.Kluk dal holce,holka klukovi, kopačky,jeden či oba si tajně pobrečeli, roztrhali fotku toho druhého a hotovo.Pak jsme neřešili co dělá protějšek.

NEŘEŠ TO - užíval si léta a případných náručí jiných dívek,na "fejs" neměl až tak čas a nyní když je škola má víc času a dělá co dělá!

PS dle dotazu toto soudím že jde pravděpodobně o osoby ve věku od cca15 do cca20 roků!

Datum: 07.09.16 22:46

​Taky nějak nechápu co řešíte, jednoduše si dělá pořádek, nemusel si smazat jen vás, ale i další lidi se kterými se nestýká nebo k nim již nemá vazby (ano, stejně jako s vámi) . Ono není špatné si takhle jednou do roka sednout a celé si to projet(také to tak dělám když je čas a nálada) ;) Rozhodně bych si z toho nedělal hlavu a naopak si z toho vzal to co z toho plyne - prostě už je jinde a "nepočítá" s vámi

Datum: 07.09.16 22:51

Mě by zase zajímalo, proč generalizujete. Že to dělá jeden, neznamená, že to dělají "kluci". My mu do hlavy nevidíme. To je o lidech, nikoli o pohlaví.

Od: ruze®
Datum: 07.09.16 23:27

Proč to řešíte?Třeba to byl jeho záměr,věděl že budete na FC sledovat,co on dělá v létě,tak vám to,,dopřál,, a teď si vás už nadobro vymazal,takže KONEC.

Datum: 08.09.16 11:51

Růži bych dala bod, kdyby to šlo. *palec*Je možné, že začal s někým chodit a nechce, aby ona na vás stále někde narážela. Chce mít čistý stůl. Tak by to měli udělat všichni. Co je na tom divného!? *hej*Nechápu, proč to řešíte. Víte proč lidé nemají oči na zádech? Aby se dívali dopředu a ne dozadu.

Od: heretic100
Datum: 10.09.16 07:36

Podle mého názoru to nechal "doznít", no a po nějaké době za tím udělal "definitivní tečku"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.