Vydelek pres net

Od: Datum: 02.09.16 12:24 odpovědí: 4 změna: 02.09.16 14:30

mate nekdo zkusenost s centrum pruzkumu? pisou tam ze za vyplneni formularu od nich dostanu penize, no, neco mi na tom nehraje..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.16 12:55

Samozřejmě je to hovadina. Až vás umotají dopisy s výhrama, registrací firmy (když zadáte dvě, třetí je zdarma dostanete se do fáze, že místo vám, ty peníze dáte jim.

Datum: 02.09.16 13:11

Zkušenost mám, celkem neutrální. Jsem registrovaná u "ivyzkumy" a "Český národní panel". Čas od času dojde e-mail s nabídkou. Předem je uveden předpokládaný průměrný čas vyplňování a odměna. Odměna vychází tak na 1 Kč za minutu ztraceného času. Některé výzkumy končí téměř okamžitě, když se ukáže, že v něčem nevyhovuji. Některé výzkumy jsou otravné. Svou odměnu můžete věnovat na dobročinné účely, můžete si vybrat drobný dárek. Když se dohrabete k určitému počtu odměňovacích bodů, můžete si nechat poslat peníze. V žádném případě to není výdělečná záležitost. Ale je to serioznější, než jak píše kolega wlezley.

Datum: 02.09.16 14:07

Vámi zmiňované firmy jsou trochu něco jiného i když základ bude stejný CENTRUM PRŮZKUMU - obchodující jako Marketing VF Ltd, společnost registrovaná ve Velké Británii. Úplně vidím jak v Británii sedí parta, která řídí a překládá pro "e-mail marketing - česká sekce" :-D

Datum: 02.09.16 14:30

Za 11 (!) roků u ivyzkumy.cz mám "výdělek" něco přes 2000 Kč. To je něco jako to jedno tričko za rok u poradte,cz :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.