Filman.cz,nejdou spustit filmy

Od: Datum: 27.08.16 21:02 odpovědí: 7 změna: 15.09.16 20:46
Zdravim,sledoval jsem filmy online na webu Filman.cz a uz asi tyden nejde nic spustit,nevite nekdo proc?Ziju v Irsku zajima me jestli to jde spustit v cesku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.16 21:11

Teď jsem to zkoušela,funguje.

Od: pitr125
Datum: 27.08.16 21:16
Ok dik,nekdy zablokujou pristup do zahranici,nebo nevim cim to muze byt
Datum: 28.08.16 09:15
Od: jardas88
Datum: 09.09.16 16:36

Zdravím,mám ten samý problém.K těmto stránkám se řadí ještě např. Filmog,Filmez,Filmur.Po spuštění to přehazuje na zpoplatněné stránky Přehraj.to.cz.,takže se to bude muset asi zacinkat.Dneska jsem hledal celé odpoledne ,jestli by někdo věděl co s tím,protože mně to docela štve,ale nikde nic.Asi máme po vránách,kdyby jste se něco někde domáknul,hoďte mi hlášku na jacinto@centrum.cz.Předem dík a příjemný život v Irsku,to byl vždy můj sen,podívat se do pravé irské vesnické palírny.Zdravím Jarda.

Od: monika72
Datum: 10.09.16 15:06

Ahoj ,mě se děje to samé ale manželovi na jeho počítači to jde..!.? nechápu o co jde a taky mě štve, že si nemůžu nic přehrát už asi 3 dny.

Od: jarka
Datum: 15.09.16 20:37
Také nám to nejde,ani na tabketu,ani na notebooku ani pres televizi.To me docela vytocili,kvůli tomu jsme si TV koupili,programy a seriály v ni me nezajmaji.Snad to zas někdy půjde a je to jen docasne.Nebo to bude za prachy:(
Datum: 15.09.16 20:46

Mně funguje, zrovna mám jeden film rozkoukaný. Takže chyba bude asi někde jinde.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.