Ukončení v Lyoness

Od: Datum: 27.08.16 10:52 odpovědí: 2 změna: 27.08.16 19:09

Dobrý den, poradí mi někdo, jak bezbolestně vystoupit z Lyoness. Jsem tam už několik let, taky jsem tam vložila nějaké peníze, ale nikdy se mi žádné nevrátily. Také jsem na internetu nenašla nikde jejich podmínky. A pokud jsem je kdysi četla, nikde ani zmínka o možném odstoupení. V každé služné firmě můžete účast zrušit. Taky bych ráda, aby mi vrátili alespoň část peněž.- Budu ráda, když mě někdo bude informovat. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 27.08.16 11:57

Neporadím, ale proč se nezeptáte přímo u zdroje?

Ostatní dotazy k těmto uživatelským podmínkám a k Všeobecným obchodním podmínkám Vám rádi zodpovíme na office@lyoness.cz.

Lyoness Czech Prague, s.r.o.
Evropská 2591/33e, CZ-16000 Praha 6

Telefon: +420 233 313 017
Fax: +420 220 511 226
E-mail: office@lyoness.cz

Datum: 27.08.16 19:09

Netuším, co míníte obratem "bezbolestně vytoupit z Lyoness".

Pokud Vám jde o ukončení členství/smlouvy, musíte tak učinit písemně. (Nezapomeňte zároveň odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů (VOP, bod 12.5) a vyzvat společnost k likvidaci Vašich os. údajů.

VOP Lyoness (ukončení smlouvy členem ► bod 16)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.