Cigarety s ošklivými obrázky

Od: Datum: 27.08.16 07:59 odpovědí: 15 změna: 28.08.16 22:17
avatar

Hezké ráno :) ve zprávách jsem zahlédla cigaretové krabičky s odstrašujícími obrázky, které mají postupně nahradit ty klasické - je to fakt hnusné... ale obávám se, že spotřebu cigaret to nesníží, naopak mládež to může považovat spíš za frajeřinu, nechat se vidět s morbidními obrázky na krabičce - co si o tom myslíte? (já nekouřím)Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.16 08:14
avatar

Dobrý den, myslím si, že je to zbytečné a prodražuje to i tu krabičku cigaret. Ovšem, sběratelé krabiček cigaret budou mít nové kousky do sbírky či na výměnu. Zdravím!

P.S. Snad budou podobné obrázky tlouštíků či zkaženého chrupu i na sladkých limonádách .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 08:33
avatar

Je to komedie. Stát tím jasně říká, že ho poškozené zdraví kuřáků sice mrzí, ale daně z tabákových výrobků nutně potřebuje. *vtip*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 27.08.16 08:59

A to nevíte, že v řeznictví bude nad uzeninami povinně fotografie karcinomu tlustého střeva.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 09:45

Někteří výrobci to řeší po svém - tabatěrkou... *smich*

http://ekonomika.idnes.cz/var…=A160825_165827_ekonomika_rts

Ale vzhledem k tomu, že cigarety nejsou moje cílovka, tak je mi to celkem jedno, co na těch krabičkách je. Ale mám kamaráda, který si dělal legraci z trafikantky, když požadoval výměnu krabičky na které byla hrozba neplodnosti za nějakou jinou... *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 09:49
avatar

- já sice nejsem mládež - ale v mladých, blbých a kuřáckých letech bych podobné obrázky s nadšením sbírala, takže i dnešní mládež bude - v mladých letech je smrt a nemoc daleko, skoro jakoby nebyla.


doplněno 27.08.16 10:12:

- a staří kuřáci už sice vědí, že je kouření škodlivé - ale "na něco se přece umřít musí" - Zvykneme si i na obrázky, tak jako si zvykáme na terorismus - zvyknout se dá na všechno !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 27.08.16 10:54

Je to dobrá věc. Snad si alespoň někdo uvědomí, k jakému konci se může hulením toho sajrajtu prokouřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 11:01

Když jsem byl malý tak si pamatuji že se prodávaly takové foliové futrály na cigarety.Byly neprůhledné a vespod byl magnet na zapalovač.Třeba zase budou IN

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cigaro
Datum: 27.08.16 14:37

Co je na tom hnusného. Hnusné je, vidět jít po chodníku ženskou s vajglem v hubě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 18:34
avatar

Zato u chlapa je to jiná krása? Myslím, že jsou to vyhozené peníze, kuřák není idiot, aby o nebezpečí nevěděl, je to jen velký optimista, který věří, že jemu se ty následky vyhnou!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cigaro
Datum: 27.08.16 20:14

Kdo něco takového tvrdí. K chlapům patřila fajfka, dýmka, čibuk. Ženy za časů Kristiána kouřili elegantně s dlouhou špičkou ve společnosti. To že se přesunuly s tím vajglem na chodník a při tom tlačí kočárek je hnus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.16 22:17
avatar
...kuřák není idiot, aby o nebezpečí nevěděl, je to jen velký optimista, který věří, že jemu se ty následky vyhnou!... Vytesat do kamene *smich* M.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 18:42
avatar

Obrázky mi nepřipadají hnusné, na živo je to jiná, ale to ti kuřáci většinou nemají šanci vidět.

Vezmu cigaretu, zapálím a krabičku strčím do kapsy. Proč bych se bál, vždyť mám zuby pořád pěkné, pleť pružnou.

Znám plno lidí, kteří kouří celý život a takovéhle konce nejsou pravidlem. Tyto obrázky jsou lidí zanedbaných, pijících alkohol, třeba i bezdomovců, nechodící k lékaři. Většina kuřáků o sebe alespoň trochu dbá.

Já sama jsem nekuřák, a kdybych kouřila, tak mě foto neodradí. Odradila by mě cena, protože jsem šetřivá, tak by mě bylo líto dát za krabičku třeba pár stokorun.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fed
Datum: 27.08.16 19:27

*hej*Snad to nějak pomůže protože aby ty kuřáci to svinstvo nekouřili myslí si že to odchází jó ano vypadá to tak že ten dým se vyfukuje ven ale škodlivé látky (jako je benzopyren,dehet a oxid uhelnatý)jdou do plic.*hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.16 19:37
avatar

Vůbec mě to netrápí.Kouřím,ale jen s dobrým kafem a v klidu,takže cca dvě denně,když se zadaří a protože už mám tu krabičku celou sežmoulanou,tak si stejně koupím pěknou kovovou krabičku do které je přendám.

Jinak už aby to zdražili ještě více,jsem pro,nesnáším všude ty vajgly kolem domu a smradlavé lidi v autobusu...i když kouřím,skoro nikdo to neví,protože to nedělám na balkoně,nehážu vajgly po zemi,nesmrdím,o zuby pečuju...:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.16 22:11
avatar

me to je uplne jedno, chipsy si taky nekupuju kvuli obrazkum, ale aby to bylo fer, prosim si stejne obrazky na kazdem nezdravem jidle, zkazene zuby na vsech sladkostech.. ohorele mrtvoly jako velkoformatove nalepky na kapotach aut, aby lide jezdili vice bezpecne apod :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.