Už jsem se vrátil

Od: Datum: 24.08.16 08:47 odpovědí: 19 změna: 26.08.16 09:11

Ahoj.Už jsem zase tady,ale radši bych byl ještě u dědy.Byl jsem u moře,ale nebavilo mě to moc.Potom jsem byl na táboře,kde se učí ájina.A hned potom jsem jel zase za babičkou a dědou.Tam to je nejlepší.Ráno jsem musel nakrmit králiky a slepice a kačeny a večer taky a zavřít je.Naučil mě sekat kosou.Jezdil jsem s klukama a jedním tátou do lesa pomáhat.Ale dostal jsem taky od babičky sekec.Nejdřív mi utekli šneci babičce po chodbě.Měl jsem je ve sklenici,ale oni vylezli.Taky jsem si zase roztrhal tričko,ale stejně bylo starý.A taky jsem si nechal od kamaráda ostříhat vlasy,abych nemusel k holiči.Ale stejně jsem potom musel.A když jsme večer v lese hráli Sardel,tak jsem babičku potmě nepoznal a pomazal jí blátem.A říkala,že je ráda,že už jedu domů.Že zase musí nabrat sílu a spravit si nervy než zase o vánocích přijedu.Ale děda říkal,že když odjedu,tak se zase bude vynervovávat s dědou,že je to její koníček.Ale Bryks měl radost,že jsem doma.A jeho pán taky.A kamarádi taky.Jen se smáli,že mám vyholenou hlavu a stojí mě uši.Ale do školy se ještě netěším.Ahoj Filda


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.08.16 09:17
avatar

Ahoj Fildo, už jsem netrpělivě očekával, jestli se ozveš a nezapomeneš na nás. Já si myslím, že to byly suprové prázdniny a povedly se dokonale. A přeji Ti, ať se ve škole (zase) daří. Ahoj!

P.S, Viděl jsi u moře ta obnažená ženská ňadra nebo už je tam opravdu taková nuda?


doplněno 24.08.16 16:28:

Fildo, děkuji Ti za odpověď a informaci, že u moře není nic zajímavého k vidění - to tam nepojedu .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.08.16 12:28

Ahooooj Bene.Nahý prsa jsem viděl jen trošku.Tam měly holky plavky.Ale jedna holka si lehla na břicho a potom si rozepnula na zádech podprsenku.Tak jsem si sednul a dělal,že si chci odpočinout a koukal jsem jestli si sedne.Ale potom přišel její kluk a on mě vyhnal.Ukazoval že mám vypadnout.Tak jsem šel.A děkuju Filda

Datum: 24.08.16 09:27
avatar

Ahoj, Fildo, jsi prostě kouzelnej a prima kluk. S Tebou se nikdy nikdo nenudí. Není na to čas.

Klidně Tě pozvu příští rok na prázdniny. Pokud mě pomažeš bahnem, nevadí mi to. Sprchu máme. Jezdila jsem léta dělat vedoucí na tábor, takže mě nezaskočí třeba ani noční fotbal s baterkami. Či jiné ptákoviny a nápady. Čím prdlejší, tím pro nás byly zajímavější. Že utekli šneci? To je prkotina, mohou utéci kachny, husy, psi, nebo i prasata. Což je pak horší. Šneci utíkají pomalu, ty dohoníš vždycky. I s mým umělým kolenem jsem rychlejší, než šnek bez umělého kolene. :-D

A to staré roztržené triko? Jedno pitomé triko přece léto nedělá. Co my jich na táborech pokreslili nesepratelnými fixy či pobatikovali? To není pak žádná tragédie, ale pěkná vzpomínka.

Pohlaď za mě Brykse, pořádně. Od té doby, co mi umřel labradorák Aron / říjen 2010/ , psa nemám. Nemohu mít. Je mi smutno a na ulici se vrhám k jakémukoliv psovi. Většinou je majitel příjemný, milý, psa si mohu dosyta pohladit. Po zádíčkách, po bocích, za ušima, pod krkem...Ale taky se mi už stalo, že mě majitel upozornil, že nechce, abych jeho psa hladila. Bylo mi to líto, ale je to rozhodnutí každého majitele, tak jsem to respektovala. Co nadělám?

Přeji Ti příjemné a krásné poslední prázdninové dny. Já mám prázdniny pořád. Jsem totiž důchodce. S péčí o 91 letou babičku. Takže žádné prázdniny, ale pořádný záběr. Ale to je teď vedlejší.

Prostě se měj hezky a užij si prázdniny v pohodě až do 31. srpna. Vlasy zase narostou, od bláta se babča opláchne. Nebo už jistě opláchla. A zase je dobře. Přeji Ti prima nástup do školy a samé pěkné známky. A zase se nám ozvi. Tvé dopisy jsou velice milé, doslova kouzelné, připomínají mi mé trhlé dětství a mládí. Zdraví tě Jaga. *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.08.16 12:38

Děkuju.Babičce taky pořád bolí kolena a musí si mazat Alpou.Děda říkal,že ji bolí kolena proto,že má velký prsa.Když ještě chodila s dědou,tak je pořád před dědou vystrkovala aby si ji všimnul.A potom ji narostla takto velký prsa.Ale taky říkal,že když se narodil strejda,teta a maminka,tak se děda nemusel bát kdyby přišla bída,že nebudou mít mlíko.Mohla prej nakrmit celou vesnici.Ty bys mě pozvala na prázdniny?A kde bydlíš? Máte tam les? Tatka by mě asi nepustil za tebou samotnýho.Ale třeba s dědou podívat jo.Ahoj Filda.

Datum: 26.08.16 07:39
avatar

Škoda, Fildo, že nemáš možnost vnitřní pošty, rozebrali bychom to podrobněji než na veřejném fóru. Prázdniny s Tebou by mi nevadily. Pozvala bych ještě 17 letého vnuka, který děsně miluje vlaky. Třeba byste si s Vaškem rozuměli. Bydlíme v rovině, nedaleko Pardubic. Les máme asi až 2 km od vesnice, což je docela škoda. Ale letos houby stejně u nás nerostou. Ale když jsme byli na Sázavě, chodila jsem každý den už v 6 hodin ráno. Děda ještě spal. To byla krása. To ticho, ty paprsky mezi větvemi stromů, ta rosa v pavučině, to bylo jako korálky. A ty nádherné hřiby! Loni jsem nenašla vůbec nic a tak jsem se letos bohatě odškodnila. Stejně jsem ale většinu úlovků rozdala, pro mě má největší cenu jen ta houbařská vášeň - prodírat se smrčím, hledat a nacházet! A pak se tiše radovat. Chataři chodí na houby většinou, až když se dosyta vyspí. Tou dobou já už byla i s úlovkem dávno "doma".

Letos, bohužel, už ale ne. Pozítří odjíždíme do Bulharska, vracíme se 8. 9. To už se budeš tase pilně učit. Přeji Ti pěkné výsledky ve škole, pořád prima klukovskou povahu a lásku psího kamaráda Brykse. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 26.08.16 08:58

Ju, taky daleko.Ale stejně se zeptám dědy jen třeba kouknout.Já rád jezdím na návštěvy.On bydlí s babičkou v Beskydech.A kam chodíš když tam nemáš les?Já vylezu i na vysoký smrk.Když jsem byl u dědy,tak mě nechal vylízt až do poloviny.A viděl jsem celou Salajku.To je les,kam se moc nesmí.Ani řezat stromy.Ty jedeš k moři?Tam se budeš taky nudit.Ahoj Filda

Datum: 24.08.16 10:18
avatar

Vítej, Filipe, z prázdnin. Užil sis, jen co je pravda! Babičce nevěř! Za 14 dní ji bude po tobě smutno. Dědovi bude smutno hned druhý den. Až k nim příště pojedeš, pozdravuj je od nás všech. Je úžasné, mít takové prarodiče. Máš štěstí. ;) Užij si ještě těch pár dní před školou a měj se moc fajn.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.08.16 12:44

Ahoj.Děda taky říkal,že až auto bude za zatáčkou,tak bude říkat,že jsem tam ještě mohl zůstat a bude brečet.Ale ona moc nebrečí.Když jsem s kamarádem skákal z půdy do sena a zlomil si nohu tak vůbec nebrečela,ale chtěla mi ještě nasekat vařečkou.Děkuju Filda

Datum: 26.08.16 07:43
avatar

Kdysi o prázdninách jsem se stejně starým bratrancem Jirkou taky skákala z patra do sena. měli hospodářství a velkou stodolu. A jezdili jsme taky rourami senometu. Já si tam roztrhla nové tepláky od pasu až dolů k botě. Nechtěla jsem, aby to mamka poznala, tak jsem tetě nic neřekla /žalovala by/ a zašívala jsem si to sama.Vypadalo to tak, že to mamka poznala hned na první pohled. Ale nedostala jsem, jenom mě hubovala.

Pořád bylo lepší vyhodit jedny tepláky, než si zlámat nohu jako ty a mít pak pokažené prázdniny. protože se sádrou se moc blbnout nedá. ;) Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 24.08.16 12:03

Ahoj Fildo. Poradna je pro tebe něco jako deníček. Podobné deníčky jsem si psávala. Máš tam chybu v jedné větě. 2x si tam napsal děda. To druhé mělo být asi babička místo děda ne? Protože děda se s dědou nenervuje. Kolik Ti je vlastně let? Užij si zbytek prázdnin a ať se Ti líbí ve škole. Ahoj

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 12:36

nikc - já myslím , že to s dědou napsal filda v podstatě správně ! Jestli to filda napsal jedním dechem, tak je to celé fakt suprově upřímný..Ale hádat se nebudem, je to naše pravda..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.08.16 12:55

Ahoj.Jo babička s dědou.Je mi 12.Děkuju Filda

Od: nikc®
Datum: 24.08.16 14:07

Vidíš, já si myslela, že tolik ti asi je. Jinak je to hezky napsaný. Jsi šikovný kluk.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.16 09:53
avatar

Nazdar Fildo, přeji příjemnou zábavu na poradně. Docela by mne zajímalo, jestli dokážeš dědu přemluvit k té návštěvě u Baby Jagy, ona to myslela stoprocentně upřímně a určitě by tě ráda přivítala i s dědou. Babu Jagu trochu znám osobně, tak si to mohu dovolit tvrdit. A bude to pro Tebe i pro dědu bezva výlet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.16 07:50
avatar

Dík, Suzy, za milá slova. Jak jsem Fildovi psala výše, letos už to nepůjde, ale za rok by mi jeho návštěva vůbec nevadila. Na táboře jsem měla podobných výlupků v oddíle třeba 14 - 16 a mám na ty kluky i holky samé prima vzpomínky. Tak proč ne?

Vzpomínám třeba, jak jsme střílely s děvčaty ze vzduchovky. Střílím dobře. Vysvětlila jsem, dívky začaly. Helena střílela poslední. Byla to moc prima holka, kamarádská, veselá, ale té vzduchovky se bála. Nikdy nestřílela. Zalehla, opřela, zamířila - a víte co trefila? Nejen terč /do bílého/, ale i velkou mouchu, která se na terč naivně usadila. Helena ji práskla doprostředka, přímo na komoru. Terč se zastřelenou mouchou jsme vystavili na nástěnku a Heleně jsme až do konce tábora dali přezdívku Sam Hawkins. Protože ten střílel stejně dobře.

Mně se něco podobného nepodařilo nikdy a Heleně hned na 1. pokus. *smich*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 25.08.16 16:53
avatar
Fildo, jak ja nikomu nic nezávidím, tak tady ti závidím všechno. Ty starosti-nestarosti, králíky, prázdniny, roztrhane tričko. A prázdniny u dedy s babičkou nejvíc. Jen si takové období uzivej, je to fajn věc. Jen těm snekum moc nerozumím. To si je hlídal a neuhlidal? To musela být rychlost.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 26.08.16 09:03

Ahoj.Já jsem je měl ve sklenici a chtěl jsem si je vzít domů.Strčil jsem je pod botník aby je neviděla babička a stejně vylezli.Lezli i po stěně a babičce do bot.Ale nenašl jsem všechny.Děkuju Filda

Datum: 25.08.16 17:48
avatar

Krásné prázdniny to byly a teď už hurá do školy. No jo, šneci dokáží vylézt hodně rychle a toho slizu pak, fuj, vnučky mi je také nosí a letost nachytaly i půl kbelíku žab a chtěly je pěstovat, naštěstí jsme šli na noční výlet (když padaly hvězdy) a pustily žáby u rybníka. Tričko, to přece nevadí, naše holky na chalupě nosí vše jen staré a těch roztrhaných kalhot a triček je fakt dost. Fildo, do školy se těší jen prvňáci, ti ještě netuší, co je čeká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 26.08.16 09:11

Ahoj děkuju.Já jsem chtěl taky šneky pěstovat třeba s Vojtou.To jsou takový velký.A děda říkal,že se potom můžou prodat do hospody a oni je uvaří.Měl bych peníze,ale nevím kolikstojí.Taky jsem je musel pustit u potoka.Ahoj Filda

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.