Negativní energie, či co?

Od: Datum: 22.08.16 14:51 odpovědí: 5 změna: 23.08.16 09:05

Jel jsem včera po jedné nejmenované okresce. Stavební úpravy, kolona, semafor, kyvadlový provoz (samozřejmě v neděli žádný dělník a kolona z jednoho směru, z druhé strany volno). Dva kilometry 45 minut. Na závěr třešnička na dortu: Cca na 50-70 metrech před semaforem odstavená 2 auta pro poruchu a jeden vyklopený karavan na boku v příkopě. Na rovné, přehledné silnici s širokou krajnicí. Jen jsme jej minuli (rychlostí pomalé chůze), tak mi mladší dcera vylila litrovou láhev coca coly mezi přední sedačky. Prostě cvak a láhev držela sice pevně, ale otevřeným hrdlem dolů. Trochu dost náhod najednou, ne? Samozřejmě, všechno se dá vysvětlit logicky a bez duchařiny, ale nějak mi to přijde moc náhod najednou. Co vy na to? Nee, paranoiou netrpím a muži v černém po mně nejdou *frajer**frajer*.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 22.08.16 14:54

"amper", prostě den blbec...:)

Datum: 22.08.16 15:21

Amper, napíšu vám, co to je negativní energie. Příběh mého souseda z minulého týdne, v úterý.. *hej*Se svou ženou strávil normální večer s televizí. Po 22. hodině šli spát. Nad ránem paní probudilo, když vyletěl z postele a po cestě na wecko zvracel. Na wecku upadnul a křičel: Moje hlava, bolí mě hlava. Paní zavolala rychlou, byli tady snad za 7 minut. Odvezli ho na Fifejdy a odtamtud bleskem na fakultu do Poruby, kde už na něho čekali. Mrtvice, výlev krve do lebky, kterou otevřeli a pána nechali na přístrojích v umělém spánku. Za dva dny zemřel. *plac*Zdravý, silný chlap, kterého jsme měli všichni nesmírně rádi. Bylo to pěkné manželství a paní se nestačila ani rozloučit a smiřovat se bude hodně dlouho. *sok* Nerouhejte se! Takové blbé dny, ty jsou jako vztyčený ukazováček osudu: Život nám dává to, co má nejlepšího. Občas nám dá po držce, abychom si toho vážili.

Datum: 22.08.16 15:42

Ani v nejmenším. Sice jsem nervák, ale vzal jsem to tak nějak v pohodě (Vám by to nepřišlo, ale na moje poměry určitě). Mně se vlastně vůbec nic nestalo, včerejšek nepovažuju za den blbec (dojeli jsme kolečkama dolů, anténkou nahoru a hlavně ve zdraví), dcerka ani nedostala vynadáno. Jen mne zaráží ta místní a časová souvislost těchhle drobnejch karambolů. O tom je celý můj dotaz. Pána je mi samozřejmě líto, před týdnem jsem se o pár hodin vyhnul podobné události u sousedů (odjel jsem před a vrátil se až po), která ale měla šťastný konec. Já jen řešil materiální následky...

Datum: 22.08.16 23:56

Možná to chce zvolnit. Já už tyto situace tak vnímám. Pokud neposlechnu, přijde něco, co mně zvolnit donutí a je to mnohem nepříjemnější. (Zápal plic, zlomeniny, cokoliv, co mne znehybní a najednou čas na ležení být musí.)

Datum: 23.08.16 09:05

Zvolnit, nojo. To už tu bylo. Vydržím tak dlouho, jak mi to síly a zdravotní stav (ne)dovolí. Přesně jak Vy. Buď si řekne tělo nebo mě přibrzdí nějaká nehoda. Neumím odpočívat, neumím žít jinak. Sice nepotřebuju adrenalin, ale akci pořád. Ale o tom, myslím tenhle případ není. Tady jsem já (sám) nic ovlivnit nemohl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.