Kde učinkoval Michal David?

Od: Datum: 22.08.16 14:43 odpovědí: 2 změna: 22.08.16 15:45

Zdravíčko,v jakých starých pořadech za komunismu učinkoval Michal David?Třeba v jakém dílu učinkoval v pořadu možná přijde i kouzelník?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.16 15:30
avatar

Michal David za socializmu účinkoval všude. Jezdil s KROKY Fr.Janečka. Byl to takový cirkus, ve kterém se vystřídalo mnoho účinkujících a který sjezdil všechno, celou republiku mnohokrát. Tenkrát fungovalo ROH, které kupovalo vstupenky a rozdávalo je zaměstnancům. Díky tomu mohlo fungovat mnoho a mnoho kapel. Také sály byly malé, takže na malém podiu příliš velká šou udělat nešla, jako monstr akce v halách, v dnešní době.


doplněno 22.08.16 15:32:

Kluci zvukaři a bedňáci říkali, že Michal David strašně rád sedává na podiu v prázdném sále a hraje si, jen tak. Že je to muzikant od boha. A že je ho pro Kroky veliká škoda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.16 15:45

Tady máte seznam pořadů (i když pravděpodobně není kompletní), ve kterých se Michal David objevil http://www.csfd.cz/tvurce/64336-michal-david/. Pořad Možná příjde i kouzelník tam ale uveden není a jenom si vzpomínám, že v 11. dílu o předávání Fanoušů byla parodie na skupinu Kroky F.J.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.