Budu za zloděje? ( kamerový systém )

Od: Datum: 18.08.16 00:53 odpovědí: 15 změna: 18.08.16 17:45

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, mají supermarkety v obchodě kamery?

Stala se mi dneska taková příhoda, dělám brigádně v supermarketu a dnes mě tam před zavíračkou zapomněli :D

Vyjdu ze šatny, všude tma, zamklé, dobrých 10 minut jsem lítal po tmě a hledal záložní klíč, takže jesli tam jsou opravdu kamery :D ... budou mít super divadlo, navíc jsou tam nepříjemní, takže jestli to opravdu uvidí a bude se to nějak řešit... to když jsem tam poslední, můžu tam pokrást hromadu věcí že? třeba ve skladu... mám z toho hlavu tam tam.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.16 02:48
avatar

Ano, v supermarketech kamery většinou bývají. A dokonce snímají i potmě (infra). Na záznamu bude vidět, jestli jste něco bral, či jen zmateně pobíhal. I tak ale asi budete mít co vysvětlovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 06:09
avatar

příště nelítejte a běžte pro záložní klíče rovnou,bývají v trezoru,mezi pytli s tržbou a kasama pro pokladní...*zed*. jak jste se odtamtud dostal,vysublimoval? co čidla pohybu? zásahovka nepřijela?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rhuin
Datum: 18.08.16 10:56

Právě že. pochybuju že je tam mají, je to malý supermarket v malém městě, ale i tak... našel jsem záložák, ne, žádný alarm, nic.

Datum: 18.08.16 11:26
avatar

Alarmy a kamery mají často i velmi malé obchody (Vietnamci). Kde jste nakonec našel ten "záložák"? Pod rohožkou? Nebo snad v pytlíku hladké mouky v šestém regálu zprava? K čemu je záložní klíč, ukrytý uvnitř zamčeného objektu *sok*? To je stejná pitomost, jako náhradní klíč od trezoru zavřený v onom trezoru. *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 06:15
avatar

Brigádník hledá v noci klíče v supermarketu, aby se dostal ven. To je jak z pevnosti Boyard. Asi poradil otec Fouras?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 06:21
avatar

ernie,přesně,říká se tomu ironie...u nás při zavíračce zavírají okna,dveře,musí tam být minimálně vedoucí dne a ochranka,když něco neklapne,nezakodují,hned to řve... pokud tedy brigádníkův supermarket není vietnamský anebo nějaká trafika...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 07:14
avatar

Zdá se mi, že tazatel v této situaci nebyl, jen má "plán" nechat se zamknout v obchodě a zjjšťuje si úskalí. Protože to skutečně není možné, jakékoli narušení střeženého prostoru, ať z venku, nebo zevnitř je hlášeno. Takže, nedělejte to, pojedete v poutech vysvětlovat, bude se dělat inventura a nebude to levné...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 07:29

Pěkná povídačka ,ale jen pro děti *smich*možná by tomu i někdo z nich věřil . Hlavu nechte na krku a ne ji mít tam tam - pak se v ní rodí takovéto nesmysly.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 07:33

Ano, kamery tam jsou, to že Vás tam zapoměli je jejich chyba, takže pokud budou nepříjemní, byl bych taky. Mají povinnost to kontrolovat, to že to nedělají je jejich -, to se ani nebavím o tom, že poslední dobou vypadají pracovníci ochranky jako banda bezdomovců a otravují normální lidi a ne zloděje. Krádež by Vám museli dokázat, takže pokud máte čisté svědomí, buďte v klidu. Jak jste se nakonec dostal ven?


doplněno 18.08.16 07:33:

stonek: pokud by to udělal a skutečně kradl, potom je to brané jako vloupání

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.16 09:31
avatar

No, tak těžko by Vás tam "zapomněli", leda že byste se tam úmysně "zapomněl" sám. Nebo jste v tu chvíli seděl na záchodě s ukrutným bolením a nemohl se z něho zvednout, ani když evidentně zhasla světla a bylo Vám jasné, že obchod zavírá. Přece nejste malé dítě, abyste nevěděl, kdy se obchod zavírá a jak to vypadá. Mám také dojem, že se tam míníte nechat zavřít a pak si otevřít tím náhradním klíčem a něco si odnést. Tak jestli to je takto, tak to nedělejte, zavaříte si na takový problém, že to za to určitě nestojí. A tma musela být i v té šatně a musela tam být NEŽ jste z ní vyšel, takže jste musel vědět, že už všichni odešli a že je zavřeno. Opravdu tady není jiná možnost, než že se Vám zrodil v hlavě "plán" a tady testujete co by se mohlo stát...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fany
Datum: 18.08.16 10:15

Když jsem se podívala na datum kdy to píšete, vychází mi, že to píšete z pohodlí domova a ne z nepohodlí supermarketu. Takže rada, zkuste se méně dívat na krimi v televizi a vzpomente si na dobré mravy . Tím myslím i výchovu, kde jistě tatínek s maminkou nekradou, nepřespávají v marketech, ale řádně pracují. Kolem sebe vidím, že řádně pracujícící rodiče málokdy mívají hloupé děti. Osobní příklad funguje. Na Vaši otázku, ano kamery fungují a můžete se se za takových okolností i stát i celebritou v televizi. Například ve stupidní soutěži - BUDU na Primě !

Rodičům by se to ale těžko líbilo. Je lepší když se proslavíte nějak chytřeji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rhuin
Datum: 18.08.16 10:50

Končil jsem po 12té hodině, no nakonec jsem našel klíče a odemkl si, ale jak říkáte, asi budu mít opravdu co vysvětlovat, ono to je hned, brigádnící mají vlastní šatnu zvlášť a já tam byl jediný, takže mě tam.. prostě nechali :D každopádně díky za info ( koukám že hodně lidí mě má za kriminálníka plánujícího loupež :D proboha to ne )

Datum: 18.08.16 11:41
avatar

Ještě nám prozraďte sladké tajemství, kterýže to supermarket to byl?

Většina supermarketů totiž končí ve 20.00, nebo 21.00. Takže, co jste jste tam proboha ještě rovnali zboží po 24.00 hodině?

Jakmile se zhasne, tak okamžitě startuji a řvu a bouchám, tudíž Vás při odchodu museli venku ještě slyšet.

Také tomu nevěřím. Většina obchodů je zakódovaných, že by tento nebyl a nespustil poplach?

Logicky, je obchod malý? Potom nebude pracovní doba do 22.00 a povinnost úklidu do půlnoci.

Je-li obchod velký, tak má elektronické zabezpečení o kterém nepíšete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rhuin
Datum: 18.08.16 12:09

Albert Supermarket, dělají se tam i noční běžně, dotahuje se ze skladů atp..

No, to byla moje první reakce, ale už byli nejspíš pryč, neslyšeli mě, žádný poplach, nic

Datum: 18.08.16 17:45
avatar

no,takže - noční u aholdu se dělají,ale v hypermarketech. menší supermarkety dotahují přes den,v prac.době,jen když je akce,dělají hodinu po zavíračce,to by u super mělo být do 21.00 max. a všechny aholdy jsou pod ochranou,kodovaním ap.,takže je nesmysl,aby jste coural po zabezpečeném obchodě a našel náhradní klíče. nenašel jste i někde na lístečku přístupové kody? k těm klíčům - náhradní se dávají do trezoru,klíč od něj a kod má manažer prodejny. ve kterém městě albert funguje tak,jak popisujete? počítám,že by to vedení firmy moooc zajímalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.