Léčíte se sami?

Od: Datum: 16.08.16 22:12 odpovědí: 6 změna: 17.08.16 22:25

Ahoj všichni. Než nám zruší tuto rubriku, tak si zapamatujte jak je možno se sám vyléčit. Tato informace také může přijít vhod při odchodu všech lékařů do zahraničí :-D

http://www.prozeny.cz/magazin…dete-ten-spravny-reflexni-bod


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.16 22:36

Ano, reflexní terapie je výborná alternativa léčení, známá snad víc jak 5 tisíc let. Znám pár lidí, kterým velmi pomohla (když se umí správně praktikovat). A k dotazu - sám si ji neprovádím, ale jinak se, pokud to lze, léčím sám. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.08.16 07:40
avatar

Uško, ale no tak! Co vidíš tak černě! Pořád někdo něco prorokuje, předpovídá! Odmítám o tom přemýšlet, bát se! *plac*"Bude nejteplejší léto za posledních 40 let, neurodí se brambory, bude dlouhá a krutá zima, nebudou brambory, vymrznul česnek, nebude, ten nový ministr, ten nám dá!" atd atd. *plac*Nikdo nic nezruší! Jsou tady přiblbější otázky a ještě blbější odpovědi, než na nemoce a na léčení. Ale od toho poradna je a jsou tady lidi s vlastním rozumem. Ne?! *hej*

Tahle reflexní terapie, ta je moc dobrá a já jsem ji i odzkoušela. Funguje. Je to asi hodně podivné a zarážející, ale víš, kolik lidí si nedosáhne na šlapky? Snad i dosáhne. Ale rychle a letmo. Nějaká manipulace? Vůbec. Už jsem pokukovala po bodech na rukách a uších. Ty by mohly fungovt stejně dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.08.16 07:45
avatar

Dobrý den, nezkoušejte "blbostě" a zajděte si raději k lékaři . Zdravím!


doplněno 18.08.16 07:37:

uska - Vaši otázku jsem nebral extra vážně, ale spíše jsem se podivil, že zkušená uživatelka poradny vkládá takový dotaz do tématické rubriky. Nyní je to již opraveno a dotaz je přesunut do Volné diskuze (a tam patřil hned).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.16 07:47
avatar

Ano, léčím se sám. A tak to i bude. Tedy krom zlomeniny a amputace. Tam mi reflexní terapie, která až tisíce let stará známá věc moc nepomůže.

Léčím se hlavně psychikou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 17.08.16 22:23

Aha, omlouvám se za toto vlákno. Vůbec mě nenapadlo, že si někdo nedosáhne na šlapky.


doplněno 17.08.16 22:37:

Lidičky, berte tento vzkaz o ref. bodech s humorem a to i zrušení rubriky či odchod lékařů - vidíte toho smajlíka na konci? Jen mě zajímalo, zda si takto lidí pomáhají od neduhů.

Datum: 17.08.16 22:25
avatar

Dobrý den. Nemyslím si, že všichni čeští lékaři odejdou do zahraničí. A jestli ano, tak se není čemu divit. Kdybyste věděla, jaké platové a pracovní podmínky mají čerstvě nastoupivší lékaři, tak byste taky asi prchala pryč. K těm reflexním bodům. Článek bohužel ameriku neobjevil, toto je známá věc už velmi, velmi dlouho. A ano, občas to používám - při migréně jsem si schopna najít reflexní bod, který bolest hlavy dokáže alespoň na chvíli zmírnit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.