Budou další protesty herců

Od: Datum: 07.11.16 17:31 odpovědí: 12 změna: 08.11.16 17:15

A dalších pražských humanistů. Kauza Rath, procestní a hmotněprávní nedostatky, stíhám měl být v Ústí a tudíž porušení Ústavy a práv., Janoušek / mazánek /, je na svobodě, kvůli obnově řízení a zdravotním komplikacím, Dalík úplatek 500 mil. a dostal tvrdé 4 roky a těžkou pokutu 4 mil. a.t.d.

Zabijáci v silničním provozu, pilot v Bentley zabije rodinu, BMW zabije v protisměru a.t.d., povinné ručení je v Česku chybně nastaveno, každého ňoumu co si plete opratě s volantem pojišťovna za mrzký peníz pojistí. V Británii, zájemce o kvedlování v silném autě do 25 let, bez ohledu na stáří auta zaplatí 10x více na naše poměry 100 a více tisíc, pokud má prachatýho taťuldu, neb maťulinku, tak zapujčení žihadla musí pojišťovna povolit, jinak v případě kontroly cválá a cválá. Rovněž ve Švýcarsku překročení rychlosti o 50 km, má nadílku, 1 až 4 roky šatlavy, dva roky zadržen glejt na kvedlátka a při opakování na 10 let.

Jak chybná rozhodnutí soudů, vykrucování se zazobancům, mírné tresty za zlodějny a zabíjačky v silničním provozu. Proto pražští povstalci neměli by bojovat za skutky, kdy šlechta a kdekdo rozhoduje v Česku, ale nenese za chyby žádnou odpovědnost, nebo je lepší bojovat a vyzývat k neposlušnosti za revolucionáře, který cestuje občas do české kotliny v noční košili, vyvěšovat vlajky dalekých krajin a.p.

A veškerá pochybení tvrdě zaplatíme z našich daní a pražská kavárna mlčí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.16 17:51

Tak, už jsme si početli, teď ještě aby to někdo napsal krátce, spisovně a jasně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 07.11.16 17:55

Na tom všem co píšete, má velký podíl právě "pražská kavárna", tak nevím co chcete od nich za změnu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 18:05
avatar

jofa

- no jo - ale z jejich vystupování je zřejmé, že tohle je to poslední, co by je v jejich pomatenosti napadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 18:13
avatar

Prosím vás, proč ztrácíte čas s těmi dotovanými nulami...postačí zprivatizovat ČT a lékař může pražské kavárně vystavit úmrtní list. *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 18:15
avatar

Čecháčku, jestli to zorganizujete, pak protesty budou. *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 19:48
avatar

Ty samé peníze platíme i za vleklé soudy evidentního vraha manželky a dcery v Egyptě. Pan Kramný. Tak si to k tomu připočtěte. A to se najde spousta obyčejných lidí, kteří jsou dodnes přesvědčeni, že ten "chudáček" je odsouzen nevinně a chtěli by obnovovat soudní jednání a hledání důkazů o jeho nevinně. Takže takových případů je spousta a lidem to vůbec nedochází, že to vlastně platí ze svých daní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 17:15
avatar

A to se najde spousta obyčejných lidí, kteří jsou dodnes přesvědčeni, že ten "chudáček" je odsouzen po právu. Takže takových případů je spousta a lidem to vůbec nedochází, že to vlastně platí ze svých daní.

Suzy, chápete, že vaše i moje tvrzení má stejnou váhu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 20:25
avatar
Herci hájí ducha naší země...když mají pocit, že je třeba vymezit se proti autoritě, která značně ovlivňuje smýšlení lidí v ČR, tak to udělají...když mají pocit, že je ohroženo naše demokratické směřování, tak se ozvou. Taky to docela koresponduje s jejich profesí- ideje, myšlenky, emoce, hloubka...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 07.11.16 21:21

klera: Pokud to nebylo myšleno ironicky, tak jsem se zasmál. http://liquidator.blog.cz/130…cu-kteri-podepsali-antichartu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 09:11
avatar
Svojí odpovědí jsem nedávala najevo k jaké "straně" se klaním, jak si nejspíš myslíte...bylo to spíš vysvětlení toho, proč se herci nepotřebují tolik vyjadřovat k jednotlivým zločinům, podvodům atd.
Srovnávat dnešní situaci se 70. léty je snad trochu přehnané...nemyslím, že bychom na tom byli až tak zle.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 07.11.16 22:06
avatar

Dobrý den, za "socíku" jsem měl značný obdiv k undergroundu a nyní je mně sympatická ona "kavárna." Je vždy dobře, když se někdo ozve proti nepravostem, lžím a zlu či jen nechce být spojován s oficiální politikou a třeba odklonem od demokracie. Je dobré ukázat jiný názor, i když bude vysmíván. Zdravím!


doplněno 08.11.16 17:21:

culdabulda1 - ano, máte pravdu. Za totality je to názorové rozdělení společnosti jednoduché. Demokracie to dělá pestřejší a náročnější - vyžaduje to více pozornosti, přehled a hledání odpovědí na různé otázky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 13:37
avatar

jó Bene - tenkrát byl svět ještě (takřka) černobílý - byli jsme jenom my a oni - a dokonce byli ještě i oni a ony ! - ale teď aby se v tom čert vyznal !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.