Špatná rozhodnutí

Od: Datum: 17.08.16 12:22 odpovědí: 8 změna: 18.08.16 00:10

Pořád dělám špatná rozhodnutí, většinou se rozhodnu špatně atd... Třeba dneska jsme jeli do města a mamka šla do obchodu, ale já počkala v autě. Potom jsem se dozvěděla, že tam pracoval kluk ze školy, který se mi líbil... Většinou to jsou takovéhle blbosti, ale často lituji svých rozhodnutí... Proč se pokaždý rozhodnu špatně? :(

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
!Pravidlo Z6: je zakázáno pokládat stejnou otázku vícekrát po sobě.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 17.08.16 12:23

Proč špatné rozhodnutí. Příště jdi s mamkou a kluka uvidíš, zítra svět nekončí...

Od: lo22
Datum: 17.08.16 12:27

Nejde jen o tohle, stává se mi to často. Ale až pozdě mi dojde, že jsem se rozhodla špatně... A navíc, za chvíli začíná škola, já jsem ze školy odešla a do toho obchodu už nepůjdeme, protože jedeme na tábor atd.

Datum: 18.08.16 00:10

a k čemu by Ti bylo, kdybys do toho obchodu šla, když kluka už pak stejně nemáš jak znovu vidět?!

Datum: 17.08.16 12:25

Ta dobrá rozhodnutí se také dějí, jen si to nepamatuješ. :)
Od: lo22
Datum: 17.08.16 12:28

To ano, ale těch špatných je více a jsou horší...

Datum: 18.08.16 00:01

To se ti jen zdá. Více je těch dobrých rozhodnutí. Těch špatných ale lituješ, tak si je déle pamatuješ...

Od: ben®
Datum: 17.08.16 17:26

Dobrý den, ano, děláte špatná rozhodnutí - např. porušujete pravidla této poradny a pokládáte stejnou otázku 2x, resp. do dvou rubrik současně. Nedělejte taková ošklivá rozhodnutí. Zdravím!

https://www.poradte.cz/nejen-…/10191-spatna-rozhodnuti.html

Datum: 18.08.16 00:07

- to já taky - a například v obchodě si VŽDYCKY ! stoupnu do špatné fronty. Možná by pomohlo udělat vždy pravý opak toho, k čemu se rozhodnu, ale nemám to vyzkoušený.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.