Už vám taky prošacovali skleník?

Od: Datum: 14.08.16 21:52 odpovědí: 3 změna: 15.08.16 01:14

Ahoj.

Už se vám stalo, že vám nějaký zběrač a hulič zkontroloval co všechno máte ve svém skleníku. Nic mi v něm nezničil, ale jeho prohledávání nešlo přehlédnout. Stalo se to i jiným pěstitelům v okolí, co mají skleníky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.16 22:05
avatar

Je docela možný že chtěl - na kamerách jsem viděl takového týpka, kterého bych šacoval na konzumenta. Ovšem pejsan byl vcelku razantně proti, takže hošan vcelku rozumně vycouval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 22:19
avatar

Nene, o víkendu jsem nechala i dokořán otevřenou garáž a nic. Ani ve skleníku nikdo nebyl a to tam ten "měsíček na mastičky" je vidět i z ulice. Stejně jako u uživatele přede mnou za to může šelma psovitá. Radši to zaklepu, ale my můžeme fakt nechat otevříno kdykoliv. I když já jim doma říkám, nedělejte to, až nás jednou někdo budec chtít vykrást, tak flákota a jed na krysy se koupí na každým rohu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.16 01:14
avatar

Před lety u nás byla parta mladých pěstitelu a ti ocházeli okolo zahrad. U koho zahlédli konopí tak jej požádali, aby jej zničil. Potřebovali svou neopylenou mariánku a či nepřepylení planými odrůdami. Mladíci dospěli a už mají jiné zájmy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.