Instruktor autoskoly

Od: Datum: 14.08.16 13:04 odpovědí: 4 změna: 14.08.16 20:27
Dobry den, dodelala jsem autoskolu a trosku me zarazilo chovani instruktora.. to, ze se me skoro pokazde jizde ptal, jestli nepudu na pivo, nebo ze me po zavereckach na to pivo pozval.. ok. Ale ze mi jeste rikal, ze az budu mit ridicak, tak se mam stavit k nemu na chatu na kafe je trosku podivne.. :-D Mate nekdo podobnou zkusenost?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.16 13:25

Je to normální, stává se to. Jistě by vás chtěl na pivo/kafe pozvat ledackdo, ale neřekne to nahlas. Je možné že takový člověk už pozval na kafe/pivo již mnoho předchozích.

Od: mon
Datum: 14.08.16 14:35

No tak jasně někam do hospody/kavárny proč ne.. ale k němu na chatu, když mi je 18 a jemu je tak přes 40? :D

Datum: 14.08.16 14:48

a není to jedno? on dal nabídku, vy jí můžete přijmout nebo odmítnout. vy odmítnete, jiná osmnáctka, třeba, s radostí přijme. takový je život.

Datum: 14.08.16 20:27

Sama se ve své otázce smějete, takže jste velice dobře analyzovala jeho nabídku. Prostě to zkusil. Takhle to zkouší průběžně na každou. Někdy se mu zadaří, někdy ne...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.