Rychlá hra v televizi

Od: Datum: 06.09.16 12:56 odpovědí: 8 změna: 08.09.16 12:05

zdravím,,nevíte kdy je teď pořad,,,Rychlá hra"? Změnili vysílací dobu ..díky A také v kolik hodin?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.16 14:25

Už nevím kde, ale v nějaké diskuzi jsem četl, že tento pořad byl zrušen/pozastaven.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.16 15:17

Oni ho údajně dali na odpolední vysílání,,říkali to.

Datum: 06.09.16 16:57
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.16 13:32
avatar

Teď to zrovna běží na Kino Barandov. Zrovna se tam už asi dvacet minut točí ten válec s mašinkama. Odpověď je 40-E. Rozdíl v barvě komína. nikdo se tam za celou tu dobu "nedovolal", "výhra" 15.000Kč. Slečna kašle a neustále opakuje, že to není možný, aby to nikdo nezvládl a že musí spěchat, neboť tam není pro srandu a MUSÍ prezentovat další úžasné hry. Je to pořád to jedno a to samé. Ale v programu televizním tato hra není uvedena. Proč to nevím. Kápla jsem na to při přepínání programů, tak jsem si vzpomněla na dotaz. Teď tam povídá, že to je děsně těžká hra a že chápe, že to skoro nikdo nenalezne. Asi se tím sychrují proč nikoho nepřepojují. Jsou to hajzlové a na tohle může naletět jenom úplný blbec. Mám dioptrie a našla jsem to během jedné minuty. Ale je docela možné, že lidi hledají mašinku bez obláčku, jenomže oni to změnili, ale i tak...Teď právě přihodila tisícovku a už ji děsně tlačí čas a ona MUSÍ ukázat výsledek protože jsou všichni úplně blbí a nedokáží tu mašinku najít.

Zavináč, já bych tam kvůli Vám zavolala, ale promiňte, za pouhé vytočení čísla zaplatíte 90 Kč a to se mi teda nechce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.16 18:09

Suzy,,zaplatím pouze 70sát zkoušela jsem to...Ale mi se nejedná o volání tam ..já totiž u toho snídám a tak na to koukám a teď tam jsou šperky,což mne nezajímá...Tak jsem se aspoň trochu zabavila...díky.

Od: akym®
Datum: 07.09.16 18:34

Oni né, že by je nepřepojili, stačí když to kapánek protáhnou, nabídnou ero-služby, a těm, co mají telefon na předplacenou kartu, prostě dojde kredit a spojení se ukončí. Opravdu čestné podnikání v našich vodách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 08.09.16 00:29
avatar

Nevím kdo takovou ,,Krádež v přímém přenosu,,vůbec posvětil,ale asi ten,komu z toho plynou nemalé provize,je to HNUS. http://www.stream.cz/.../a.../10002751-okradani-v-primem-prenosu,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 12:05
avatar

Ano, je to hnus. Já tohle video znám, ale je už staré několik let a oni to už vypilovali lépe. Ale podstata je stejná, nechají lidi viset u telefonu a z toho mají obrovské peníze. Včera s tou mašinkou tam "nezavolal" po celou jednu hodinu vůbec nikdo. Já to celé nesledovala pořád, protože mi do toho přinesla pošta balíček a já jsem se věnovala zkoušení toho nového přístroje a pak jsem se znova zadívala na obrazovku a ona tam stále mlela proč nikdo nevolá a že už musí končit. A takto vyhrožovala že skončí hru celou tu hodinu. Teda já bych na jednu káču která mele nesmysly na obrazovce a na točící se válec s mašinkama hodinu koukat nevydržela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.