Gerbery dárek pro holku (20)

Od: Datum: 11.08.16 21:29 odpovědí: 9 změna: 12.08.16 19:09
Ahojky, dneska jsem dostala od přítele od mího ňuňánka kytici Gerber. Sem ráda za kytku jen mě příde že se nehodi pro tak mladou holku je mi 20 let. Čekala sem ružičku. Ale gerbery mě překvapily. Co vy na to?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.16 21:34

Moje bejvalka třeba měla gerbery jako oblíbený kytky. A to jí tehdy bylo ještě míň. ;)

Datum: 11.08.16 21:34

Kájo, přeji hezký večer. Buďte vděčná za jakoukoliv kytku co dostanete z lásky. Gerbera je krásná. Často mi manžel cestou z práce natrhal co rostlo cestou nebo jen přinesl kaštany co zrovna padaly, věřte mi, že jsem z nich měla větší radost než z náručí růží co mi nosil za mlada. L

Datum: 11.08.16 21:44

Nehledej v tom vědu. Zkrátka a jednoduše to nemusí vědět. Kytka jako kytka :))

Od: maky®
Datum: 11.08.16 21:47

holka nepitvej to, chtěl ti udělat radost a to je na tom nejdůležitější ;)

Datum: 11.08.16 22:00

Ale jděte. ;) Jsou takové veselé, radostné, asi se mu proto líbily - tak je koupil.

Datum: 11.08.16 23:28

Tak nějak mi to připomnělo tento úžasný monolog v čase 51sec :)

Od: krtek
Datum: 12.08.16 08:04

buď si řekl, že růže je příliš klasická nebo se mu prostě líbíly gerbery nebo mu příště máš říct co máš ráda :)

klasická věta na na*r*ní chlapa je... "ale já jsem myslela, že..." :))

Datum: 12.08.16 19:05

Chudák kluk. Koupil kytici Gerber, což jsou mimořádně krásné květiny které jsou mimochodem dost drahé, a vy byste raději obyčejnou staromódní růžičku. *nevi*

Tak to já na to.

Datum: 12.08.16 19:09

gerbery jsou krásné bez ohledu na věk- myslím, že jste nevděčná ... asi se vám s něčím jen tak nezavděčí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.