Kolik stoji?

Od: Datum: 11.08.16 17:00 odpovědí: 9 změna: 16.08.16 21:28
Kolik stoji cukrarske piskoty? A kde jsou nejlevnejsi?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.16 17:23

Já mám pocit, nevím to jistě, že v Kaufu za balíček jsem dala cca 20 kč. A na nepečený zákusek, piškoty+kompotované broskve+2x(šlehačka a zakysaná smetana), jsem potřebovala balíček a půl, pro 7 lidí.

Datum: 11.08.16 18:26
Kupuji je v Lidlu a v Kauflandu za 15 Kc, v akci i za 11. V Albertu jsem je videl za 43 Kc. *zed*
Datum: 12.08.16 19:28

Mají je úplně všude. V Penny jsou kolem třiceti korun. Já si je začala kupovat, protože když mne chytne mlsná, tak mi stačí jeden piškot, abych zahnala chuť na sladké. Jinak bych zase pekla všelijaké koláče, které nakonec nesním a láduju to mrazáku a tam mi to překáží, nebo to zblafnou pávi.

Datum: 12.08.16 20:06

Tak jako je různá gramáž, tak jsou různé ceny. Kupuji v Lídlu nebo Kauflandu. Rozehřeju si čokoládu v hrnku a pak je večer u TV s prominutím sežeru. Vnučky je mají rády s nutelou nebo meruňkovou marmeládou. Suzymon, jeden piškotek mě neuspokojí, někdy je málo i balíček.

doplněno 16.08.16 21:26:

doplněno 16.08.16 21:27:

Datum: 16.08.16 21:28

Omlouvám se, nejde mi vložit obrázek. Kaufland 200gr cena 21,-, dnes.

Datum: 12.08.16 20:29

Kupuji je v PENNY takové normal. a také je mažu džemem Jahoda neb.čokoláda jak tady psáno no zkrátka šrotují je rád.Ceny jak kdy někdy nějaké akce obchodu atd...

Datum: 16.08.16 15:48

Planetko, jak už napsala dole patronka. Tohle jsou obyčejné piškoty. Ty nejsou cukrářské. Cukrářské jsou podlouhlé a dražší než tyhle co jsou na obrázku. Jsou chutnější a výborně se hodí k vyrábění nepečených dortů. Vím že mnoho lidí sáhne raději po těch levnějších a dělá ty nepečené dorty z nich, ale není piškot jako piškot. Ty cukrářské lépe sají a i chuťově jsou o poznání lepší.

Datum: 12.08.16 21:58

Pozor, nezaměňovat dětské a cukrářské piškoty. Ty první jsou kulaté, cukrářské jsou dlouhé, ve tvaru kočičích jazýčků, ale podstatně větší. Tady se mi zdá nejnižší cena při hmotnosti 200 g:

http://www.eshop.maneo.cz/pis…rske-200g-ean28243-skup35.php

Od: hs
Datum: 12.08.16 23:05

Tak nejlevnější nejspíš budou ty, na které bude zrovna někde "akce".

Jen doplním, že název je též "Savoiardi" a tady máte pro orientaci, za kolik se dají sehnat na internetu - je tam vidět, že se prodávají různě veliká balení a různé typy (bezlepkové, bio..někde píší že jsou špaldové, s třtinovým cukrem, některé jsou z Itálie-Piemontu - takže toto vše bude ve výsledku mít podstatný vliv na cenu, prostě asi nejde porovnat "jabka s hruškama" - tím mám na mysli porovnání v rámci těch "cukrářských piškotů", o úplně jiném výrobku "dětské piškoty" se doufám nebavíme, i když si teda u některých příspěvků jista nejsem . http://www.srovnanicen.cz/q/Savoiardi/?order=2

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.