Loket řeka sjízdnost?

Od: Datum: 11.08.16 15:18 odpovědí: 2 změna: 12.08.16 22:55

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti se sjízdnosti řeky okolo Lokte nad Ohří? Máme tříleté dítě, zvládne to s námi nebo jsou tam hodně jezy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.16 23:21
avatar

Sice nejsem vodák, ale jezdim okolo Ohře až do Lokte docela často na kole a co jsem vysledovala, tak je to většinou celkem "volej", což ale taky není zrovna nejideálnější. Ale vodáků tam bývá hodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.16 22:55
avatar

v Lokti jsou dva jezy - a je prý lepší je přenést, zvláště, když máte malé dítě.


doplněno 13.08.16 16:25:

Doplňuji partnerku:

jsem vodák a řeku Ohři znám poměrně dobře. Sjízdnost u Lokte je velmi snadná i s tříletým dítětem. Voda je zde velmi klidná a "rozbíhá" se trochu až za Loktem. I tam je ale bezpečná pro malé dítě. V každém případě ale doporučuji nasadit dítěti plovací vestu a propojit se s ním lanem (ca 5 m dlouhým) na tělo. Jezy jso v Lokti dva. První je nesjízdný (vysoký ca 2,5 m) a je zapotřebí loď přenést po pravé straně, . Druhý jez (po ca 200m) je sjízdný na pravé straně za zvýšeného stavu vody. Je vyský ca 1.5 a doporučuji ho také raději přenášet (po pravé straně).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.