Cesta do Spanelska

Od: Datum: 11.08.16 00:02 odpovědí: 6 změna: 11.08.16 07:54

Dcera 23 leta se rozhodla,ze poleti se svou kamaradkou za svym otcem do Spanelska-A ja s toho silim.Vsude hrozici teroristicke utoky a dve mlade holky na cestach.Navic ani jedna nikdy neletela.Nevim jak to psychicky zvladnu.Otce to netrapi,protoze cely ty leta se o deti nezajimal,az postednich par let po telefonu,Take by jste se tak bali o dite?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 11.08.16 00:31
Ve dvaceti třech letech to není dítě.
A vy můžete tak maximálně projevit jisté obavy. Navíc s největší pravděpodobností nemístné.
Nechce se mi tu vypisovat, kolik lidí denně umře třeba při autonehodě a kolik ročně při útocích, ale určitě nějaké informace v případě zájmu sama najdete.
Přestaňte se proto chovat jako opičí máma a raději jí přejte, že má možnost se někam podívat.
Dobrou noc.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 05:53

Myslím, že váš strach je naprosto přirozený, ale vaše dcera už je dospělá a nic byste s tím neměla dělat. Maximálně byste jí měla popřát šťastnou cestu, říct, ať na sebe dává pozor a že o ni budete mít strach.Věřím, že jste se o ni svým způsobem bála, i když byla jen někde venku, okolo domova nebo když šla poprvé sama do školy. Tohle je jen další level. Chápu, že je to pro vás asi trochu stresujicí, že bude dcera tak daleko a vy nebudete moct nijak ovlivnit její život, ale je to něco, co musíte zvládnout. Rodiče mají o děti strach, i když už jim je třeba 40, jsou to prostě jejich děti. Tak jako jste se ale kdysi odpoutala od svých rodičů vy, má se právo odpoutat i vaše dcera. Tohle prostě k životu patří.

Nebojte se, časem si zvyknete. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 07:28

Ve 23 letech je dcera dospělý člověk...pokud si našetří, může si letět na dovolenou na druhý konec světa. Žádný problém v tom nevidím. Doma se též můž stát cokoli - dceru může srazit auto. To by musela sedět doma a nevycházet ven. Normální život, že jede na dovolenou. Buďte v klidu, pokud to lze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 07:31

Věřte, že a´t poletí kdykoli a kamkoli budete mít strach ,ale je dospělá a rozhodla se sama, tak ji podpořte a popřejte ji šťastný let a pěkné chvíle se svým otcem ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sica
Datum: 11.08.16 07:40

Jsem taky hodně starostlivá máma, moje dítě taky líta do Španělska i jinam, ale takto z toho nešílím, neblázněte. Přece nebudem sedět doma na zadku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 07:54
avatar

Kdyby jí bylo 15, tak váš strach snad pochopím. Ale 23? Ve 24 letech letěla Světlana Savická do vesmíru...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.