Zubní Implantát

Od: Datum: 10.08.16 18:14 odpovědí: 2 změna: 10.08.16 18:38

Dobrý den, měl bych takový dotaz. Dělám si zubní implantát a dnes jsem byl v laboratoři na doladění barvy korunky. Zatím mám umělou náhradní korunku a paní laborantka mi řekla že je zdarma že jí proplacuje pojišťovna a přitom jsem u paní zubařky platil přes 1000 korun kdy mi řekla že se za něj platí a pojišťovna ho neproplácí. Tak jak to teda je?
Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: karhan
Datum: 10.08.16 18:20

Zubařů je nedostatek a proto si mohou účtovat naprosto horentní sumy. U každého je poplatek za stejný úkon naprosto rozdílný ! Pokud bydlíte ve velkém městě, bežte jinam. Horší je to na venkově, tam platíte naprosto za vše, dokonce i za preventivní prohlídku ! Pokud se ozvete, budete mít buď zkažené zuby nebo budete dojíždět 50 a více km za zubařem, který vás vezme. Moje osobní zkušenost.

Od: coco
Datum: 10.08.16 18:38

Za korunku na pojištovnu neplatite za pouzity material, ale za praci zubare ano - jsou to vlastne vzdy dve polozky ( korunka + prace), po dvou letech muzete dostat od pojistovny zdarma novou :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.