Kam s plyšáky

Od: Datum: 10.08.16 14:11 odpovědí: 9 změna: 11.08.16 07:27
Máte někdo tip, kam s plyšáky? Doma jich máme ještě kolem 30 ks a děti si s nimi nehrají, jen zabírají místo. Dostaly je jako dárky během 3 let, ale není ani jeden na plyšáky, už jsme jich pár rozdaly, ale zbytek opravdu nevím.
Poptala jsem se v nemocnici, u naší dětské doktorky, ale nikde je nechtějí, že prý z hygienických důvodů nejsou plyšáci vhodné, tak nevím.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.16 14:23
avatar

zkusila bych dětský domov a jestli je z hygien.důvodů nebudou chtít, tak bych je darovala nejbližšímu psímu útulku - psíky určitě potěší...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: susenka
Datum: 10.08.16 15:07

Bud do dětského domova a nebo zkusit dát inzerát,že nabízíte zdarma pěkné ,málo využité plyšáčky na hraní pro děti,určitě je vhodné dát inzerát před vánoci,kdy někteří lidé nemají dostatek peněz a váš inzerát zdarma jim třeba uděla radost a nejen jim,ale i těm dětem. A když ani to nevyjde,tak bych šla do hadrárny nebo jak se tomu říká,levny oděv a tam bych se domluvila s paní a dala jim to. No a když ani to ne,tak bych dala pár hraček na nějakou zídku a však on by si to určitě někdo kolemjdoucí vzal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 15:01
avatar

Zkuste oslovit Sebod, zná potřebné matky s dětmi a třeba by se zrovna jim nějaké dárky hodily. Loni jsem to měla v úmyslu udělat a pak byla na chalupě sobota pro děti, to jsou po vesnici stanoviště např. poznávání bylin, zvířat, skákání v pytli...prostě co která rodina, má-li zájem, vymyslí a věnuje (ten napeče perníky, ten zas udělá mašinky ze špalíků co mu zbyli, ten třeba uháčkuje řetízky...) já dala před vrata krabice s plyšáky a za písničku si každé dítě mohlo vybrat, zůstaly dva malí medvídci s nápisem lowe a ovečka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 15:22
Pokud jsou zaprasene,tak vyprat a vysusit a potom detsky domov nebo FOD (tzv. Klokanek "Fond ohrozenych deti").
Ohodnoceno: 0x
 
Od:
Datum: 10.08.16 17:09

Diakonie Broumov má po republice sběrné kontejnery, kam můžete plyšáky vložit.

http://www.diakoniebroumov.cz…ova-cinnost/co-muzete-darovat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 18:28
avatar

Kdysi jsme měli stejný problém, dětský domov je nechtěl, jsou materiálně zásobeni velmi dobře. Líbí se mi nápad s útulkem Možná nějaká školka by si vybrala pár hezkých kousků?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 18:37

dala jsem pytel plyšáků do útulku pro pejsky - byli rádi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.16 23:42

Můžou se dát do charity. Jsou takové, kde si maminky vybírají věci pro děti, nebo burzy s prodejem věcí, nebo na facebooku jsou inzeráty od nemajetných maminek. Taky stránka www.vsezaodvoz, nevyhazujto a je toho i víc. Možná i google. Všechny internetové inzertní stránky mají rubriku daruji. Nebo najít izertní stránky přímo pro děti..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 07:27
avatar

Do popelnice na textil,kde věci poté používají a předávají dále.Určitě se ve vašem okolí nějaký takovýkontejner nachází.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.