Musím na operaci

Od: Datum: 08.08.16 12:56 odpovědí: 7 změna: 09.08.16 17:29
Dobrý den, mám už 5 let problémy že mám zvýšenou funkci štítné žlázy a nejde jim to nejak zklidnit užívám letrox50 a dnes mi ještě zjistili že mám zánět šž tam musím na operaci čehož jsem se nejvíce bála.. Doktory nemám ráda od přírody a bojím se že se třeba neprobudím z narkozy, že to bude hodně bolet... Prosím kdy má zkušenosti tam prosím odepište předem moc děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.16 13:13

Dobrý den. Mamina byla na operaci štítné žlázy. Celou jí odebrali. Nebyla ani v narkóze, operatér chtěl aby s ním celou dobu komunikovala. Měla jen lokální znecitlivění. Nic jí nebolelo ani při zákroku ani po něm.

Datum: 08.08.16 15:45

Vy jste se tady už několikrát ptala na problém se štítnou žlázou, že? Rozumím vám, že se bojíte. Bojíme se úplně všichni. Jen si myslím, že byste se měla zamyslet nad tím, co se stane, když oparaci nepodstoupíte. Myslíte si, že přežijete? Jak přežijete? Víte co vám hrozí? ;) Ta operace štítné žlázy, ta je na krku. V měkkých částech. Doktoři nemusí hledat v útrobách břicha nebo hrudníku. Nemusí ani řezet kosti. Je to poměrně malá jizva, která se rychle zahojí. A s ní se ztratí všechny problémy, které díky ní, máte. *placni* Já mám za sebou 6 operací, některé více, jiné méně bolestivé, ale díky těm operacím, stále žiji. Bez nich bych buď byla ležák na hadičkách a přístrojích anebo a to spíše, bych už nežila. A takhle žiji, líbí se mi na světě, mám radost z vnoučat i pravnoučat. Nejlepší moje kamarádka je pejsek Dorotka. Jsem ráda na světě. Největší a nejpravdivější heslo mám: PŘEŽÍT! *hej*Nebojte se tak. Věřte doktorům. Jejich snaha je, vyléčit vás. Bude to dobrý! Držte se!*slunce*

Od: nikc®
Datum: 09.08.16 10:08

Nebojte se, určitě to dobře dopadne. Byla jsem na zákroku s hlasivkami a setkala jsem se před operaci se 2 ženami, které šli na operaci štítné žlázy. Jedné bylo něco malinko přes 20. Měla prý rakovinu a už podruhé šla na operaci. Té druhé bylo přes 50 a šla taky podruhé.

Od: maky®
Datum: 09.08.16 12:58

Opravdu, nic se nebojte, moje mamka byla na tom už před čtyřiceti roky i tenkrát již uspávali, takže žádný stres. I pak po operaci byla v pohodě...tak hodně štěstí *slunce*

Datum: 09.08.16 13:21
Muj bracha je takovej magor,ze mu bylo zle,na doktory kaslal a jeste vic na sebe.Jednou mu bylo tak zle,ze skoncil akutne v nemocnici,kde zacal bojovat o zivot.Jeho stitna zlaza pracovala tak moc,ze zacala likvidovat uz jeho srdce.Nekde jsem cetla,ze jak je stitna zlaza prilis v cinnosti,tak srdce nasloucha..Doktori,ze musi hned na operaci,kde mu odoperovali celou stitnou zlazu a od te doby se jeho telo pomalu vraci do zivota,ale srdce uz zdrave nema a jednu dobu mu pry pracovalo jen ze 40procent,ale dr.rikaji,ze i srdce se mu spravi,ze jeho telo zazilo sok, kdy za vse muze stitna zlaza.Vypravel mi,ze operace uplne v pohode.Zadna bolest,zadna hruza.Na krku mala jizva,ktera uz temer zmizla.Neni se ceho bat!Pred operaci jjsem na netu cetla jak nekteri lidi prisli o hlas,ale cist net,tak mam posledni stadium vseho. Bracha mi vypravel jak si dr.davali pozor prave na hlasivky a na vse.Bracha uz bude jen porad brat prasky,ktera nahradi stitnou zlazu.Mame zase ve 25letech stitna zlaza prestala sama pracovat a z tela se neco jako sama vytratila,takze taky prasek celej zivot.Stitna zlaza dnes neni zadne problem,ale je treba to resit.Uf,to je roman
Datum: 09.08.16 17:20

Dobrý den. V případě operace štítné žlázy se nejedná o operaci např. v břišní dutině, to je daleko těžší zákrok a náročnější na provedení operace. Nemusíte se ničeho bát. Pokud byste operaci nepodstoupila, budete vystavena daleko větším problémům. Takto vám odoperují lékaři něco, co vám způsobuje kvůli nefunkčnosti potíže. Doživotně pak budete brát léky, což je logické, když vám hormony už nebude moci štítná žláza vyrábět sama. Operace sama nebolí, nejspíš budete pod narkozou, takže opravdu nic neucítíte.

Datum: 09.08.16 17:29

Héééj, Diano, *hej*ozvi se! Napiš, jestli jsi to četla! Koukej, kolik lidí se ti snaží pomoci, utěšit tě. A ty nic! *hej*An i u tvých, stejných, otázek ses neozvala. To se nedělá! *bum*Kruci!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.