První návštěva gynekologa

Od: Datum: 06.08.16 15:21 odpovědí: 5 změna: 07.08.16 07:50
Dobrý den, od kolika let můžu bez zákonného zástupce navštívit gynekologa aby mi předepsal "ty prášky"...? Předem děkuju za odpověď...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.16 16:00
avatar

Kakao, omlouvám se ti, já to vlastně nevím. Jen nechápu, když se cítíš natolik dospělá, že můžeš sexovat, souložit, proč je ti divné a nepatřičné, použít slova, která vyjadřují to, co vyjadřovat mají? Třeba hormonální antikoncepce, potratové prášky, prášky po nechráněném sexu atd. Proč tomu tak je? *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.16 17:22

od 15-ti let...nicméně někdy to gynekolog stejně řekne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.16 19:32
avatar
"ta guma" je mnohem bezpečnější. Ale chápu, že ji staří mazáci poplivali, jak je to s gumou naprd...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.16 19:45
To je blbost...kolikrát se stane ze ta guma praskne nebo sjede... Tím nechci říct, ze je zbytečně ji používat. Spolehnout se na ni rozhodne nedá..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fany
Datum: 07.08.16 07:50

Všichni známe případ dívky, která byla nakažena virem HIV v 15 letech při prvním styku a pak jezdila po školách a radila studentům používání ochrany, tedy kondomu.
Prášky a jiné pomůcky proti těhotenství, jako tělíska, náplasti a podobně Tě děvče neuchrání před pohlavními chorobami a to ani před těmi, které se léčit dají. Neuchrání Tě ani před muži co střídají své partnerky a nakazí Tě rakovinou děložního čípku v přeneseném slova smyslu, toto nebezpečí přenášejí muži, aniž o tom ví, zkrátka vezmi rozum do hrsti.
Nechceš být těhotná a navíc ani nakažená. Kdo Tě víc ochrání? Poznámky typu, že Tě ochrání nespat s muži vůbec nech pro jedince, kteří k sexu nemají vztah i takoví jsou.

Doplním, jsi nezkušené děvče, takže si pamatuj, kdyby Ti muž říkal, jaká paráda je orální sex, tak i tady se můžeš nakazit. A syfilis v ustech není určitě nic, nad čím bys jásala. ( obrázky na google ) Na dlouho Tě vyřadí ze sexuálního života. Takže i tady případně s kondonem.

A navštiv tedy gynekologii u vás přímo a zeptej se přímo. Určitě Tě objednají a vezmou. Pokud je u vás dětská gynekologie, zajdi nejdřív tam, ale bývá málokde, většinou jen v nemocnicích. Ty jsi ale případ pro běžnou dospělou gynekologii od 15 let.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.