Jaký dárek koupit?

Od: Datum: 04.08.16 13:44 odpovědí: 9 změna: 04.08.16 18:25
Dneska budu mít sex. Já (40), ona (15). Mohli byste mi poradit jakým dárkem jí za to potěšit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 13:45

Mně být 40 a jí 15, tak jí asi udělám tu laskavost a sex nechám až bude zletilá, však tohle je přeci trestný čin!

Datum: 04.08.16 13:49

Pokud jí bylo 15 včera, tak už nebude.

Dárek jí dáte ten, že ji to pěkně naučíte. Bude vzpomínat po celý život, jakého měla učitele.

Od: wamp®
Datum: 04.08.16 13:58

Milane,promiňte,ale tohle se mně ekluje !

Nemáte na to,abyste si užil třeba s třicítkou? Tohle patnáctileté je ještě dítě,to bude asi extra zážitek.Kupte jí třeba k tomu ještě zlatý řetízek,ať si děvenka vzpomene časem na "staříka," který ji učil lásce...

Od: nopresent
Datum: 04.08.16 13:59

A proč byste jí za to měl potěšit nějakým dárkem? Očekáváte snad i vy od ní nějaký dárek? Vy chcete sex, ona taky, tak jste si fifty fifty, nebo ne? Nebo se snad cítíte, že jste jí něco dlužen?

Od: vilik
Datum: 04.08.16 14:15
Vzhledem k rozmezí vašeho a jejího věku to asi láska nebude.
Takže peníze docela postačí.
Datum: 04.08.16 14:19

Nic bych ji nekupoval.Musí ji stačit něžný sex

Od: uska®
Datum: 04.08.16 14:23

Málokterá dívčina v 15ti je panna, ale možná ta vaše ano a vy si chcete koupit její panenství? Tak to si nachystejte pořádný balík.

Myslím, že 40cátník by tohle nenapsal. Zase jeden znuděný dotaz. Ať žijí prázdniny, teď je téma převážně o sexu, v září bude matematika*plac*

Datum: 04.08.16 18:19

Když už jste tak sdílný dnes, buďte sdílný i zítra a napište, jaké to bylo. Jaký jste byl chlapák a jůra! *blee*

Datum: 04.08.16 18:25

Bože, nedá mně to, když mně bylo 15, tak 25letý kluk byl pro mě přestárlý, inu proti gustu žádný dišputát.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.