Přihláška na školu

Od: Datum: 02.08.16 21:22 odpovědí: 4 změna: 03.08.16 16:48

Zdravim chci se zeptat mohu ještě po prázdninách poslat nebo dát do školy přihlášku na obor když se měli odevzdet už někdy v květnu chtěla bych ještě než začne škola ale nevím kdy přesně vedení školy chodí před začátkem školního roku do školy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.16 21:27
avatar

Dobrý den, škola má určitě stánky s telefoním kontaktem.

Zavolal bych.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.16 21:31

Záleží co to je za školu. Třeba na vysokejch někdo bejvá na studijním i přes prázdniny. Ale určitě telefon bude nejjistější.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.16 06:09
avatar

Pokud se jednalo o školu, kterou bych moc ráda vystudovala, určitě bych si o ní i podmínkách přijetí zjistila vše dopředu. Na co zbytečně lelkovat, když přihlášky měly být podané už někdy v květnu, jak sama píšeš. Je to už 2 měsíce pryč, promarněné, asi Ti na té škole až tak moc nesejde.

Přihlášku přesto pošli a zavolej, snaž se dostat co nejvíc informací. Proč jsi tak zaspala? I o prázdninách zřejmě ve škole nějaká úřednice službu má a dozvíš se podrobnosti.

Pokud jsi to opravdu zazdila, tak si budeš muset holt počkat na příští rok. Ale ruku na srdce - není to škoda? JE! Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.16 16:48
avatar

Už jsi "zaspala" přes dva měsíce a chceš si "pojistit" tím, že ještě chvíli počkáš? Ve školách samozřejmě někdo bývá i v době prázdnin. Zavolej do vybrané školy a dohodni se na postupu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.