Kdo mi pomůže

Od: Datum: 02.08.16 13:01 odpovědí: 3 změna: 03.08.16 20:39
Dobrý den dnes mi zjistili po 3 letech že mám nemocnou ští. žlázu je to nějak vážné? Říkalimi jen že akutně potřebuji léky.. Popř. V jaké fázy je možná operace?
Upozornění od sys ladinpraha 03. 08. 2016 20:40:21
!Pravidlo Z6: je zakázáno pokládat stejnou otázku vícekrát po sobě.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.16 13:16

Poruchu štítné žlázy má dneska kde kdo. Proč hned operace? Na tvoje otázky ohledně štítné žlázy a tvého odpadávání ti spolehlivě odpoví jenom lékaři.

Datum: 02.08.16 15:47

U štítné žlázy mohou nastat poruchy: zvýšená nebo snížená činnost št. žlázy. Vše se léčí medikamenty. Proč hned myslet na operaci? Ano, i k ní může občas dojít, ale lepší je užívat léky a věřit, že to bude dobré.

Jak a proč Vám to zjistili po 3 letech? To jste nebyl 3 roky u lékaře? Nyní choďte častěji, podle návrhu lékaře, ten Vám jistě všechno vysvětlí sám. Ale není to nic, abyste musel být nějak vystrašený. Jaga.

Datum: 02.08.16 15:53

Chtěla jsem vám dát link na funkci štítné žlázy, ale je toho tolik, že si nemohu vybrat. Poklikejte a zeptejte se strejdy Gůgla na -funkce štítné žlázy. A s léčbou vůbec neváhejte, protože liknavost nebo strach se opravdu nevyplácí! *hej*Musíte si uvědomit, že je to vaše tělo, vaše zodpovědnost, váš život!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.