Zastřihovač vlasů z Lidlu - kupovat či ne?

Od: Datum: 01.08.16 00:33 odpovědí: 3 změna: 01.08.16 10:42

Máte někdo tento nebo podobný zastřihovač vlasů z Lidlu?

http://www.lidl.cz/cs/nabidka…tm?action=showDetail&id=55241

Dokáže ostříhat i při délce třeba těch 30 mm? Již jsem nedávno koupil jiný typ jiné značky a byla to hrůza - vlasy vůbec nebral.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.16 05:00
Striha v pohode.
Od: duha®
Datum: 01.08.16 06:32

už ho mám tři roky a jede v pohode vyčistit a promazat nic jiného nepotřebuje a střihá perfektně

Datum: 01.08.16 10:42

Samozřejmě že stříhá "v pohodě" pro toho kdo nevyzkouší a nepozná nic lepšího.Je to jako s autem atd.

Já bych ten strojek nechtěl.Měl jsem ho a hned zase vrátil.Mám starého Philipse cca 6-7 let cca za 1800,- a to je uplne jiná liga.Manželka mi chtěla udělat radost že ten můj už mám dlouho že mi koupí nový právě v lidlu.Tak jsem ho jednou vyzkoušel a za 3 minuty šel zpět do krabice.Jednoduše řečeno s tím philipsem nesrovnatelné.Ten z Lidlu jsem měl pocit že nestříhá ale kouše a trhá.Ten philipsácký jede jak mašina...

Neřešte rozdíl 1300,- je to věc kterou si nekupujete na tyden.

Petr

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.