Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.16 21:36

no takový je život...holt to uvážil a zjistil,že mu bez ní bude lépe*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 28.07.16 21:51

Chlapec to zvážil a zjistil, že není pevně rozhodnut, tak řekl NE. Je to lepší jak do roka rozvod. Údajně svatebčané byli všichni slušní lidé, tak jim to udělal třeba na truc, kdo ví?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.16 22:29
avatar

No nevím - já bych toto nikomu neudělala *nevi*. Pokud si to rozmyslel, tak alespoň před budovou úřadu (když už ne dřív) mohl říct, že z toho nic nebude - normálně by se rozešli. Sice nepříjemné, ale pořád lepší než toto.

Datum: 28.07.16 22:34
avatar

asi poprvý viděl tchýni *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 12:05
avatar

*haha* *palec*

No... ikdyž já to se svou tchýní vlastně vyhrál. Dokonce i při rozvodu stála na mé straně.

Stýkáme se stále. Já říkám... "rozvedl jsem se s manželkou, ne s tchýní".

Je to úžasná ženská a jako kuchařka je excelentní.! Je slovenka a dnes má svátek.!

Její halušky s bryndzou jsou úžasné. A nejen to.

Ta, kdyby mě denně krmila, tak mám dnes dva metráky...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 28.07.16 23:39
Nevím, co se k tomu dá ještě napsat. Visí to tam jako zpráva dne a má to nejmíň 250 komentářů, variace všech možných variant, co se asi mohlo stát. Přečtěte si diskuzi pod článkem a víte všechno. I to, co už stihli napsat předřečníci, je tam mockrát zmíněno.
Co se k tomu bez dohadů a spekulací dá říct jiného než to, že novinky napsaly jako vždy článek o ničem, pozdě a bez uvedení podrobností, ověřitelných skutečností i konkrétních zdrojů?
Jestli tohle je ukázka, co národ zajímá, tak se nedivím, jak to u nás vypadá.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 29.07.16 06:15
avatar

Z nějakého důvodu tady ta možnost je, tedy dvě možnosti ANO, NE. Kdyby byla pouze jedna možnost, nemělo by to význam. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 29.07.16 06:34

Přesné pozadí rozhodnutí ženicha člověk neví a může to být ledacos. Osobně bych tuto možnost volil jedině v případě zjištění nevěry nevěsty v posledních hodinách či dnech. Pokud si to rozmyslel z celkové nespokojenosti dlouhodobé, tak může být nevěsta jen ráda. Takové překvapovačky či nápady, by mohla prožívat v manželství častěji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 06:54
avatar

Vyvstaly mi obrázky z amerických filmů, kdy to, na poslední chvíli, nevěsta šíííleně prožívá. Má krizi, váhá, protože si není jistá, protože ví jak to bude obtížné. V sakristii nebo v pokoji drahého hotelu ji utěšuje postupně celá rodina. Kněz i hosté čekají. Nakonec se odhodlá a podpírána otcem dokráčí k oltáři. Někdy taky ne. Někdy zdrhne. Dokonce až od oltáře. Všechno je to podbarveno dojemnou hudbou. Slzíme při chroupání chipsů, nad dojemnými okamžiky. *vtip* Ale když to udělá mužský, to je jiná! Možná, že tam nehrála ta správná muzika a že ho nepřemlouvala postupně celá rodina. A taky možná, že za nim do té doby stál někdo s pistolí v zádech. A do kostela zbraně nesmí, tak se ženich pochlapil. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 29.07.16 08:04

Nevim, zda se to urcite stalo, ale normalni chlap by to neudelal, snad jako zlomyslnou schvalnost nejaky nemocny exhibicionista, jen by me zajimalo, kdyby to nekdo z rodiny dal k soudu kvuli zaplaceni vsech nakladu, jak by to asi dopadlo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 05.08.16 14:44
Ale udelal. Pokud to neciti, tak proc ne. Je to lepsi jak se za chvili rozvest. Mam znameho, co stornoval svatbu den predem. A oba jsou nyni spokojeni.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.07.16 08:23
avatar

Co bych na to řekla? No že ženich byl tedy ale "vůl", nechť mi admin promine tak silné slovo. Ale jinak se to nazvat nedá. Jestliže si nevěstu brát nechtěl, tak to mohl říci večer nebo ráno před obřadem a nenechat to dojít tak daleko. Takto to vypadá jako buď jako pomsta, nebo jako akt absolutně nezralého člověka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 10:05
avatar
Tohle by se asi dalo pochopit leda v případě, že se ženich pět minut před obřadem dozvěděl že nevěsta spí pravidelně s půlkou vesnice. Jinak je to teatrální gesto člověka s IQ 70
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 16:56
avatar
Rozhodně to vyjde levněji a je s tim menší problém než se později setkat u rozvodového soudu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.16 20:02
avatar

Zdravím. V příspěvku je zdůrazněno, že to byl mladý pár a všichni svatebčané slušní lidé. Na mně to dělá dojem, že ten mladý ženich byl do svatby vmanipulován. Zda jen nevěstou a nebo její matkou, či oběma...? Těžko říct. Manipulace se ještě podařila, ale když měl odpovědět, zda DOBROVOLNĚ vstupuje do manželství, řekl popravdě, že ne. (Možná by stačilo zeptat se oddávajícího, do kdy to potřebuje vědět, získal by čas;)). Zřejmě nejen svatebčané, ale i ženich byl slušný, pravdomluvný hoch. Ida

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fany
Datum: 30.07.16 01:18

Mám za to, že ji tím chtěl potrestat a nevěsta asi moc dobře věděla za co. A nemusela to být nevěra. Nikdo eví, co mu dělala za naschvály ona. A tak jí to oplatil. Aby věděla, jak mu bylo.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hs
Datum: 30.07.16 20:23

V té diskusi k oné události, popsané na výše uváděném serveru padl celkem brzy komentář někoho z Klatov (je tam již přes 370 reakcí, tak to neumím vyhledat, třeba to tam najde někdo jiný) - v kostce řečeno uváděl, že šlo o sázku o 100 tisíc Kč a že za to bude svatba za týden (či 14 dní - tak nějak) a že ještě hodně peněz zbyde. Tak těžko říci, zda měl pisatel pravdu, ale tam píší lidé pod svým (snad) pravým jménem a jak jsem psala, jako město tam měl ty Klatovy... tak mě přišlo, že by mohl mít pravdu...jinak by to byl asi dost podivín.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.16 20:49
avatar

- no sázka dává jako důvod jediná smysl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.