Jak ho přestat milovat?

Od: Datum: 25.07.16 20:24 odpovědí: 1 změna: 26.07.16 09:47
Dobrý večer, potřebovala bych poradit...
Je mi 19 let a před 2 měsíci se semnou rozešel můj bývalý. Byli jsem spolu 2 nejkrásnější měsíce mého života. Byl má první láska. Ta nejlepší první láska co si holka může přát. Byl hodný, pozorný, měl rád diskotéky, ale věřili jsme si a tak to nebyl problém, jelikož tam nechodil tak často. Ale po měsíci a půl se jeden den vypravil na zápas a od toho dne se přestal ozývat. Zpočátku se omlouval a psal, ale pak přestal což bylo divné, protože mě furt uháněl a staral se. Když jsem se ho ptala co se děje, tak odpověděl že se pohádal na zápase a že ještě škola do toho (letos maturoval) a proto nemá čas a tak jsem to chápala, ale cítila jsem, že mi neříká všechno. Tušila jsem že to není dobré a asi se blíží pro mě bezdůvodný rozchod. Za poslední 3 týdny jsme se viděli 2x. Jednou mi i napsal, že má volný víkend a že jde na párty, abych o tom věděla, ale nechápala jsem, proč není semnou. Pak mi po dlouhé době napsal, že mu chybím a to nepsal jen tak a já byla šťastná, protože to vypadalo, že už to bude v pohodě. Ale po 3 dnech mi napsal, že je konec. Uváděl ty klasické trapné důvody. Rozchod proběhl tedy přes zprávu na fb a byl tedy klidný. Za celý vztah jsme se nehádali a nic si nevyčítali. Problém je, že to budou 2 měsíce po rozchodu a já ho nepřestala milovat. Neviděla jsem přes 2 měsíce a moje láska k němu je silnější a silnější. Vím, že na tohle je potřeba čas, ale jsem unavená z toho pláče a z toho jak mi chybí.
Nemusíte tu psát, že mě nechal kvůli nějaké holce z diskotéky, protože osudný bylo to na zápase. Od rozchodu se ozval skoro po měsíci a jen se zeptal, jak mi dopadli zkoušky ve škole. Jel kolem mého domu a jel na naše místo... Poslal mi ty dvě fotky, což dodnes nechápu proč udělal. Jinak jsme si už nepsali, ikdyž já mu 1000 x chtěla napsat, ale napsat první by měl potom všem on kdyby chtěl.
Chtěla bych tedy poradit jak dál, jak se přestat trápit a hlavně jak ho přestat milovat, protože nevěřím, že se vrátí. Moc děkuji za každou rozumnou radu.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.07.16 21:05
avatar

Dobrý den, ano, první láska je krásná a vzpomíná se na ní celý život. Takže, i Vy budete mít krásnou vzpomínku s otazníkem, protože nevíte proč to skončilo. Je to bolavé, protože jste do toho šla naplno a ono to nechce odeznít. Sama ho kontaktovat nechcete, tak budete čekat, trápit se a vzpomínat. Snad by bylo lepší počítat s tím, že je konec a začít zase žít - a s úsměvem si všímat i jiných chlapců. Třeba najdete i lepšího, i když nyní Vám to připadá jako nemožné. Netrapte se dlouho - máte stále šanci na další hezký a snad i trvalejší vztah. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.