Je tu vůbec nějaká demokracie?

Od: Datum: 25.07.16 07:09 odpovědí: 8 změna: 25.07.16 21:27

Zdravim, chci se zeptat, je tu vůbec nějaká demokracie v tomto státě?, ptám se protože se mi to nezdá, připadá mi to že žijem v nějaký totalitě pořád. Na novinkách.cz lidi píšou lidé pravdu co se týče těch uprchlíku, píšou tam že by Merkelová měla jít před soud se Sobotkou za to co nápachali, dneska už je to 4 atentát v německu a evropa jde prostě celkově dop...ele. Ale jde oto že oni ty lidi na novinkách.cz blokujou za pravdu, mají nejvíc lajku a jsou blokovaný. Mě zablokovali protože že jsem napsal taky pravdu že Merkelová se Sobotkou jsou vlastizrádci, který by měli skončit u soudu, za to že mají na rukou krev nevinných lidí, který umírají uplně zbytečně!. Sobotka taky blokuje lidi na fb, ty který jdou proti němu, fakt nechápu co to má být. Tenhle stát jde taky pěkně dopr...ele a to už 27 let, ale situace se nadále jenom zhoršuje. S evropou je konec všichni zemřeme.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.16 07:56

Novinky.cz je pro mě odpad *zed* spoustu lidí si tam léčí pouze své ego, písemný projev x obsah-hrozný, vulgární, mimo mísu.

Víte, jak je snadné ovlivnit lidské mínění? Posuzovat míru demokracie podle mazání příspěvků je mírně řečeno "úsměvné".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.16 08:22
avatar

andy - Souhlasím plně s Vámi. I přes náhubkový zákon, který tu máme, je s podivem, co všechno si lidé dovolí a ještě psát, že není demokracie, když se jim nepovolí ještě více sprostoty. Ti redaktoři mají určitou zodpovědnost a proč by měli nechat projít slova, která je ohrožují v práci - i oni mohou dostat výpověd...Demokracie není, že na diskuzi píšu, že je premiér debil, ale to, že národ vyjde do ulic a dává svobodně najevo svou nespokojenost s ním. Na novinkách si lidé pouštějí pusy na špacír, protože se mylně domnívají, že jsou nepostižitelní - píší přece "anonymně" a podle toho je tam potom uroven diskuzí.


doplněno 25.07.16 09:45:

Jinak se spíše hodí - svoboda slova -a ta je u nás až příliš povolena...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.16 08:08
avatar

Trochu přeháníte, zbytky demokracie stále fungují. Vzpomínám, že v letech 90-92 byla skutečně absolutní svoboda projevu, teprve po rozdělení federace režim rychle utáhl otěže. Dnes dostanete nepodmíněný trest za pronesení pouhých dvou slov, což je docela síla. Zavřít do báně za dvě slova, s tím by se nadřeli i komunisté. Nicméně, posuzovat úroveň demokracie podle jednoho portálu, to je poněkud za hranou. *stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 25.07.16 08:52
avatar

Dobrý den, souhlasím s poslední větou Vašeho dotazu - ano, všichni jednou zemřeme. Ovšem, než bude konec s Evropou (z geologického hlediska), tak to bude trvat ještě hodně dlouho. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcfight
Datum: 25.07.16 09:30

Samá voda. Merkelová je jedna z nejlepších političek, jaké Německo kdy mělo. Sobotka je jeden z nejlepších politiků, jaké Česko kdy mělo, přípouštím, ačkoli jej nevolil. Pokud hledáte politickou bezchybnost, to už tu bylo..tam v zadu se hlasí v lavici nějaký klučina, to je malý Adolf.

Novinky jsou špatným vtipem. Sedí tam nějaký prďola, který provádí poměrně razantní cenzuru. Řešení je snadné. Nechodit tam, bojkotovat to, neklikat na reklamy... Třeba se proberou.. Pokud ne mohou majitelé komunikovat leda mezi sebou.

Pokud se týče těch atentátů (ne všechny a nejen v Německu), mají společného jmenovatele a tím jsou vojenské zásahy, vměšování evropských států a USA do konfliktů a státní suverenity jiných zemí (tzv. import demokracie). Nebýt toho, atentátů by bylo méně než šafránu. USA pošle do zapadákovů drony, nadzvukové letouny, kterým výzbroj tamních ručníkářů nemůže konkurovat.. někdo tomu říká technologická nadvláda někdo "srabárna". To se potom snadno vměšuje do konfliktu, když víte, že nepřijdete o relevantní počet vojáky a nebude co vysvětlovat národu. To se to snadno hraje na vojáčky. Jediným zoufalým činem těhle zoufalých lidí, jak dokázat, že také oni mohou ublížit těmhle vměšujícím se zemím je - terorismus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.16 15:58
avatar
Stokrát souhlas! Díky za tenhle příspěvek...
Většina lidí si bohužel neuvědomí, že nechce dalšího bezchybného politika, který má na všechno jednoduché, rychlé a stoprocentní řešení než se tu objeví další Hitler a nějaký ten masakr po jeho zvolení...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.16 21:27

Prej Sobotka hahaha nejlepší politik a ty jako kde žiješ? určitě volič ČSSD, kromě toho jen uměl krást, uměl se jen přetvařovat a vytunelovávat stát to mu šlo nejlíp, ty konečně otevři oči, ČSSD je stejná politická strana kde vládne sama polistopadová mafie nic jinýho, který 27 let jen rozkradávali zadlužovali stát a lidi kvůli nim jsou bez peněz. Umí lezt jen Bruselu doprdele ten šašek ale nemá svůj vlastní názor, taková podplacená loutka Bruselska vlastizradná. Doufám že bude souzenej ten falešnej odpornej kriminálník to posral co tu udělal, jsem akorát nasranej.

Datum: 25.07.16 13:12

Máme takovou demokracii a vládu jakou si zasloužíme. Dlouhá léta se volí stejné slibotechny, prolhance a jejich medové kecy před volbami, a to vše za přispění voličů-nevoličů kteří nechodí k volbám a podporují to jaká demokracie tady existuje. Nadávat, kňourat v hospodě, v zaměstní u netu a.p., ale před volbami zapnout mozek je nad síly většiny občanů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.