Otázky pro rozhovor

Od: Datum: 11.03.13 17:14 odpovědí: 3 změna: 12.03.13 00:18

Ahoj potřebovala bych poradit.Mám dělat rozhovor, ale nevím na co se ptát.Má někdo nějaký nápad?Rozhovor má být s airsoftovým hračem.předem děkuju za nápady :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.13 17:18
avatar

Obecné otázky co ho k airsoftu přivedlo, co mu tato činnost dává, jak často a kde se mu věnuje...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 11.03.13 18:01

Dále třeba jak je těžké najít si spoluhráče, sehnat vybavení... zda myslí, že v ČR/vašem kraji jsou pro hru ideální podmínky... Samozřejmě pokud chcete hovor pikantnější, můžete pokládat i otázky o vztahu ke sbraním jako takovým, ale když ani nevíte, co chcete, asi to není váš cíl.

Myslím ale, že na to vlastně jdete úplně špatně. Začněte u lidí, kteří budou rozhovor poslouchat nebo číst. Kdo bude publikum? Co myslíte, že by mohlo zajímat je? Je rozdíl jestli je rozhovor určen pro 14tileté kluky, které by airsoft mohl zaujmout jako jejich budoucí koníček, nebo zda je do časopisu pro staré lidi, kterým má osvětlit, o co se vlastně jedná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.03.13 00:18
avatar

Především si musíte udělat přípravu - a to je si o airsoftu něco přečíst. Pak se zamyslet nad osobností zpovídaného a otázky Vás už pak napadnou... Ptejte se na to, co Vás zajímá. Musíte se tak trochu do zpovídaného vcítit, a pak už Vám to půjde samo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.