Už jsem se vrátil

Od: Datum: 23.07.16 17:08 odpovědí: 11 změna: 24.07.16 09:21

Ahoj tady je Filda.Včera jsem se vrátil od dědy.Ale pánská jízda není,že někam chlapy jedou na výlet.Pánská jízda je,že chlapy můžou dělat všechno co chcou a jíst co chcou,když babičky nejsou doma a nikdo je nešpehuje.Jen děda musel babičce slíbit,že nebudeme dělat v truhlárně.Jen trochu jsme to porušili.Ale děda ráno říkal,že stejně si uděláme výlet.Půjčil spacáky a šli jsme do lesa až do Salajky.Zpátky jsme jedli v hospodě moooc dobrý guláš.A děda si dal malý pivo a potom cestou pořád musel čůrat,já ne já měl džus.Potom jsme spali na posedu.Moc jsem se ani nebál.Ale děda asi jo.Poznal jsem to,protože neslezl dolů,když potřeboval čůrat,ale čůral z posedu dolů.Tak jsem čůral dolů taky,ale klidně bych slezl.A v noci nás něco pořád kousalo a ráno jsem měl po nohách a rukách a samé pupínky.Děda říkal,že asi blechy z pacáku.Ale bylo to moc dobrodružný.Umyli jsme se v potoce.Zase jsme si dali v hospodě guláš,ale pivo si děda už nedal.Ani doma jsme nevařili.Vždycky jsme si vzali co nám jenom chutnalo,nebo jsme si koupili něco hooodně dobrýho,utopence.Taky jsem jezdil zase na kárce s kamarádama a nemusel jsem se vůbec pořád chodit dědovi hlásit,jako když je babička doma.Jen jsem nesměl skákat z půdy do sena abych si něco zase nezlomil.Ale když už přijela babička,tak to bylo taky dobrý už jsme zase mohli do truhlárny.Zítra pojedu s maminkou,tatkou,bráchou a jeho holkou na dovolenou.Ale moc se netěším.U dědy a babičky se taky můžu koupat v potoce a je to zadarmo a mám tam kamarády.U moře bude nuda.Potom ještě pojedu na tábor s vyučováním Aj.A potom ještě pojedu za babičkou dědou.Ahoj Filda


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.07.16 17:24
avatar

Ahoj Fildo, vítám Tě zpět z pánské jízdy. Musela to být paráda a skvělé dobrodružství. Určitě si to užíval i děda, když necítil babičku v zádech . Hospoda, guláš, noc v přírodě, blechy, čůrání z výšky a umývání v potoce - to jsou zážitky pro chlapa, co? Takže, prázdniny Ti zatím přejí, tak ať to vydrží i dále. A neboj, té školy se dočkáš . Ahoj!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 23.07.16 17:33

Děkuju.Jo bylo to moc pěkný.Filda

Datum: 23.07.16 17:26
avatar

Filipe, tvůj děda je úúúžasný! *palec*Takového dědu bych přála každému klukovi. Z celého srdce. *palec*Tobě přeji bezvadné prázdniny a všude tam, kam pojedeš, ať najdeš príma kamarády a hodné lidi. *pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 23.07.16 17:41

Děkuju.Jo děda je hodný i babička.Děda mi taky chtěl koupit k narozeninám mobil.Měl jsem je v květnu.Ale mobil má maminka,tatka,brácha a jeden máme doma na poličce,když by potřebovala druhá babička.A já stejně nemám komu volat.dědovi volám z toho co je na poličce.Tak mi koupil dalekohled a ten byl důležitej v lese.A mobil bych stejně nemohl mít.Tatka říká,že když chci něco dráhýho,tak si mám ušetřit aspon polovinu peněz.Tak dalekohled je lepší, žejo.Ahoj Filda

Od: fialka
Datum: 23.07.16 17:45

Fildo, tak dalekohled je přímo parádní dárek a u dědy a babičky se Ti určitě v přírodě bude moc hodit.

Skvělé !

A s tím šetřením nějaké korunky má táta pravdu, souhlasím s ním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 23.07.16 17:42

Ahoj Fildo, pánská jízda skončila a čeká Tě další dobrodružství. S dědou jste si zažívali parádní chlapské prázdniny, děda je určitě skvělý parťák. Naši kluci měli podobné zážitky, dnes dospělí už jen vzpomínají. Považuj si toho, ne každý kluk má takovou možnost. A babička je jistě taky hodná , má o Vás jen starost. A kdo by chystal třeba po těch guláších ty koláče a buchty.

Užívej si dál pěkné prázdniny, přeji Ti moc zajímavých zážitků a kolem sebe partu hodných lidí a dobrých kamarádů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 23.07.16 17:49

Děkuju Filda

Datum: 24.07.16 07:01
avatar

Ahoj, Fildo, píšeš krásně, připomíná mi to Karla Poláčka a jeho knížku: Bylo nás pět. Tam také takoví prima kluci, jako jsi Ty, vyváděli všelijaké kulišárny.

Vrátila jsem se Tvým vyprávěním do mládí. Jezdila jsem o prázdninách k příbuzným, na vesnici asi 15 km od té naší. Byl tam bratranec Jirka, starý jako já. A to jsme vyváděli! Skákali jsme z patra do sena. Pak ho napadlo, že budeme jezdit těmi rourami senometu, jako tobogánem. Roztrhla jsem si tam úplně nové tepláky od stehna až dolů k botě.

Měli ohromný dvůr, uprostřed veliký hnůj a stará obrovská vrba. Došlo i k tomu, že mě Jirka učil jezdit na pionýru. Kolem toho velikého dvora. Krůty, kachny, slepice, všechno se přede mnou klidilo. Bál se mě i velikánský krocan, kterého jsem se nikdy bála já. A teď se to otočilo. Nakonec jsem vlítla do toho hnoje, tam fichtla položila a sebe taky. Smrděla jsem tak, že jsem se hned musela jít koupat a převlíkat. Jirka se mi smál. Ale bylo to pořád lepší do měkkého hnoje, než do té tlusté tvrdé vrby! Stála hned vedle!

A ty Tvoje prázdniny s dědečkem jsou stejně krásné, jako ty moje kdysi. Pěkně si užijte, až se vrátíte od toho moře, vždyť prázdniny ještě nekončí.

Moc jsem se smála tomu, jak jste s dědou čůrali z posedu. Nechtěla bych v té době právě pod ním a okolo něho hledat houby! :-D Hezké prázdniny až do konce Ti přeje Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.07.16 08:19

Ahoj. Děkuju. Na motorce jsem ještě nejel.Ale děda,když jedeme spolu do města tak zpátky mě nechá řídit,ale jen kousek.Sedím mu na klíně a řídím.A jelas už na krávě?Já jo.Ale vlastně nejel,kráva jen stála a nechtěla utíkat.Taky u dědy jezdíme na koni.Jeho tatínek má koně do lesa a tak nám dovolí na nich jezdit,ale jen v ohradě.Taky mě děda naučil,jak mám v lese chodit potichu abych nerušil zvířata.A když jsem potřeboval kadit tak udělal díru já se vykadil a zahrabali jsme to.Tak ahoj Filda


doplněno 24.07.16 09:41:

Kamarádův tatínek má koně. Né dědy ten už dávno umřel.

Od: ben®
Datum: 24.07.16 08:34
avatar

Ahoj Fildo, no, Ty máš chlapských zážitků na dvoje prázdniny . Už se Ti ani nedivím, že si myslíš, že u moře bude nuda. Jenže, Fildo, u moře možná uvidíš něco, co jsi ještě neviděl - některé ženy a dívky tam na pláži odkládají horní díl plavek, tak to bude jistě také hezký zážitek. Tak se tam dobře dívej, ať má děda o čem přemýšlet, až mu to budeš vypravovat . Jestli budeš mít chvilku, tak napiš, jak Tě uvítal Bryks po návratu od dědy. Ahoj!


doplněno 24.07.16 09:48:

Fildo, Ty jsi vážně komik - takhle jsem se tady už dlouho nepobavil. Babičku neznám, ale odhaduji, že u moře uvidíš i něco lepšího. Jenom se nesmíš dívat na ženské tím dalekohledem nebo Ti někdo dá po tlamě (to se nedělá). A podívat se můžeš normálně zblízka, ale zase nesmíš civět jako úchyl - jenom tak po očku a krátce. No, nedělej si s tím starosti - ono tam něco hezkého bude. Myslel jsem si, že Bryks bude hodně vítat, protože Tě má rád a těšil se na setkání. Tak si to u moře hezky užívej a těš se na ty ženské .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filip2004
Datum: 24.07.16 09:21

Ahoooj Bene:) Bryks byl rád.Pořád po mě skákal a běhal kolem mě dokolečka,ale počůral mi nohy.Já jsem mu přivezl nový obojek.Tamten už měl škaredej.Koupil mi ho děda.A jeho pán byl taky rád.Ale Vojta s ním chodil na procházku.Já už viděl u babičky prsa.Koukal jsem se,když se ráno převlíkala.Ona mě neviděla viděl jsem i zadek.Děda se mě potom ptal jestli jsem viděl na zadku i třetí oko,že babička snad vidí i zadkem.Taky říkal,že proto má vyndávací zuby,že pořád musel skřípat zubama,když babička nadávala až si je uskřípal.A babičce zase bolí kolena,protože pořád běhala dědovi za zadkem a ted má obroušené klouby a musí si je pořád mazat alpou.Já se moc netěším k moři jedeme dneska odpoledne a sedět jenom v autobuse.Tam nebude les ani kluci.A budu muset pořád mlčet.Nesmím zbytečně mluvit.Každýmu říkat dobrý den a ne ahoj.Děda taky říkal,že mu bude smutno.

Ale strčil jsem si do kufru dalekohled tak budu koukat.Ahoj Bene

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.