Nevím .. už dál nevím

Od: Datum: 22.07.16 21:05 odpovědí: 37 změna: 24.07.16 10:22

Jmenuje se Marcel ...

Černé vlasy

Oči zelené

Vysoký ... věk 16

On furt říká pod sem ..moc se neznáme .. my sme je poznali když sme šly z méma BFF se projít do parku .. a nějak sme kolem sebe prošli ... a on mě začal mít rád .. ale potom furt říkal pod sem.. proč bych mela chodit ja za nim .. kluci chodi prece za holkama ne? myslím že je stydlivý ... když du za ním já tak on de akorát nějakam jinam z kámošema :( vím že řezání není žádný řešení ... v srdci mám smutek a zklamání ... neúspěch a nenávist kolik part kluků už nás zradilo ... ale dneska to byo jiné ... dnes sem ze ho o chození zeptala sama ... ale on na to že ne ... wže chce mou BFF míšu ... bojim se wže nás to rozdělí ale i tomu s ním něco zacne mít . takhle už se to mezi námi misou a mnou stalo ... dny jsou dál a zítra ho uvidim zas ... nevim jak mam zareagovat ... jestli mam za nim jit kdyz me bude volat ... musim sebrat veskerou odvahu ... jenom vy my muzete poradit :( :D!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 22.07.16 21:23

Jdi se vyspat z kocoviny nebo přestaň hulit. Omlouvám se, ale po tomto tvém projevu pro tebe žádna rada není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 21:28

Ale je ... když mě zavolá ... mam tam jít?

Datum: 22.07.16 21:29
avatar

Budeš mít jenom to, co si zasloužíš.

Je to tvůj život.

A už to nepij, když to neumíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 21:52

Takže za prvé ... hraješ si tady na frajerku a sama kluka nemáš... asi protože za tebou žádný nejdou a ani te nechtej :D ;) já narozdíl od tebe neco dokazu ..

Za druhé... ty si mozná tak nicka co jenom kluky nemá... je ti tak osm a hraješ si tady na to co nejses .. chtela sem jenom pomoct ... protoze sem na tom zivotne spatne ... takze dik ze si odpovedela tak dementni otazkou ;) A nauc se gramatiku .. nepuj? jako vážně ... tebe doma nevychovaly holčičko?

avatar
Upozornění od sys hejkal 23. 07. 2016 08:08:38
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.
Od: ben®
Datum: 22.07.16 22:01
avatar

Dobrý den, znáte termín drzej fracek? Jestli ne, tak se podívejte do zrcadla. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 22:10
avatar

Jenom jsem se rozřehtala, už mi dlouho nikdo holčičko neřekl! *frajer* Jsi frajerka, přesně jsi to tipla, nikdo mě nechce, protože jsem stará bába..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 22.07.16 23:40

Zdravím

Nevím jestli dobře chápu otázku, dle mně by jste měla vypozorovat zda-li má "dotyčný" zájem o něco případně vážnějšího (vzhledem k věku do budoucna) anebo vás bere spíše jako "kamarádku", aby jste nebyla zklamaná. Je velice dobře že jste se ho "zeptala" přímo," ptejte se kdykoliv to bude možné" (není nic horšího než nedorozumění) ale pak zkrátka "přijměte realitu" ať je jakákoliv, nebude-li mít zájem nemá myslím smysl z vaší strany "chovat naděje", vnucovat se apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 00:03
avatar

Hlavně, aby ses nejdřív naučila dobře česky, než budeš učit někoho gramatiku! Do teď jsem obsah Tvého dotazu nedokázala přeložit. Kromě hrubek ta Tvá slátanina nedává ani smysl. Prolezla jsi vůbec pátou třídu? Jestli ano, tak je to ostuda školy,ale i Tvoje a ještě se tu budeš navážet do lidí, kteří Ti řekli pravdu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 23.07.16 00:14

Tazatelka se ohradila možná nevybíravě nicméně má pravdu, každý by měl odpovědět pouze k dotazu, nikdo nemá právo kohokoliv soudit, stačí si přečíst odpovědi rádců. Rádce nemá co zajímat jaký tazatel je nebo není a co ho vede k položení dotazu to je čistě věc tazatele.


doplněno 23.07.16 00:16:

- urážení, shazování, to jsou odpovědi k dotazu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 22:18

Ahoj Lucinko.

Děláš blbou reklamu svému jménu. Znám několik Lucinek a žádná není takové trdélko jako ty. Vyprdni se na kluky a jdi se někam proběhnout nebo projít. Ono se ti uleví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 23:16
avatar

- třeba by Ti někdo i poradil, kdybychom poznali o co vlastně jde.

Ale - pokud to není sériovej vrah, narkoman, nebo "upír" - tak jdi a uvidíš. Nakonec, každej si musí nabít hubu sám - v nejhorším chytíš AIDS, v tom lepším případě mimčo. V každým případě získáš další zkušenost. Těžko se radí mladému člověku, který má plnou hlavu ideálů, ale zkušenosti žádný - stejně věřit nebudeš !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 07:58
avatar

Tak, Lucinko, nevím a mám pocit, že ani netuším. Jen mi nejde do hlavy tvá otázka a tvá odpověď před 22. hodnou. Jakoby to psaly dvě osoby. Naprosto rozlišné. *hej* My, ostatní jsme zapomněli, že jsou prázdniny a že nuda dovede být sviňa.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 10:08
avatar

Za našich časů jsme museli také něco dělat a né sedět u pc a klábosit.

Ve tvém věku jsme také sportovali,měli koníčky a rodiče se nám věnovali.

O prázdninách jsme jezdili na výlety na chalupu a do přírody,nebo někam k vodě.

Na kluky jsme moc času neměli. Kamarádku nemáš?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 21:02

Mám jich spoustu

Datum: 23.07.16 11:47
avatar

Lucinko, že ty ses spletla. Toto není facebook kam píší holčičky kde jaký nesmysl.

Tvoje reakce na "Pohanku" je úžasná, už dlouho jsem se tak nezasmála.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 23.07.16 13:02

Nevím kdo dal rádcům právo dělat si z tazatele fackovacího panáka? Kdyby byl tazatel jakýkoliv a měl jakýkoliv dotaz není možné aby byl kritizován a shazován a místo dotazu se řešila jeho osoba, navíc tazatelka nevybíravě reagovala "až" ve smyslu reakce na netaktní nevhodné a drzé odpovědi rádců...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 23.07.16 16:47
avatar

Dobrý den, pravdu máte v tom, že takové právo nemáme. Jenže i Vy sám jste měl problém pochopit, z toho "seřazení písmenek", čeho si tazatelka vlastně žádá. Opravdu to nevypadá jako dotaz člověka, který se vyjadřuje jasně, srozumitelně a je při smyslech. Takže, rada, že v pubertě se alkohol pít nemá, byla vcelku správná. Děvče nemuselo reagovat tak "nevrle" a mohla o problému diskutovat. To už po jejím vyjádření nemá význam. Souhlasím s @lidus, že ta slečna si popletla web, resp. asi si myslí, že poradna je web určený pouze pro puberťáky (nebo jejich chat) a nikdo jiný se na internetu nepohybuje. Já bych slečně doporučil třeba Zpovědnici - tam se bude cítit lépe. Zdravím!

P.S. Tazatelka se "kousla" hned po druhém příspěvku.


doplněno 23.07.16 18:12:

janm - jakou má úroveň dotaz, tak takovou úroveň lze očekávat u odpovědí.


doplněno 23.07.16 18:16:

janm - já už mám přebráno .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 23.07.16 17:27

Nedivím se že se kousla..., když se na něco zeptáte a druhý místo odpovědi napíše co výše asi se vám to také nebude líbit... Trochu slušnosti by neškodilo, vím že se dnes "hulvátství nosí" že je moderní být drzý hrubý a sprostý mně se to ale nelíbí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 17:52
avatar

Janm, tak já si všimla, že drzá a sprostá tu byla jen Lucinka. Možná je to tím, že ani mě není už 5 let. Nechápu jak jsme se vůbec mohli seznamovat bez internetu a jak jsme mohli přežít bez některých stupidních dotazů.


doplněno 23.07.16 18:04:

Jaký problém ta Lucinka vlastně má? Ona má nějaký problém?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 23.07.16 17:59
Jdi se vyspat z kocoviny nebo přestaň hulit.A už to nepij, když to neumíš-a po té co reagovala na takové odpovědi následuje znáte termín drzej fracek?Nezlobte se na mně, ale co to je za odpovědi? Takže někdo má problém udělá v dotazu pár chyb, nemá svůj den, nebo je mladšího věku a místo odpovědi na dotaz se mu dostanou reakce typu: "nehul" "nepij" a když se ohradí tak "jsi drzej fracek" + další jako "smečka" naprosto "slepě" ve stejné "notě"Tedy nezlobte se na mně ale odpovídat takto někomu koho neznáte...to je úroveň
doplněno 23.07.16 18:15:

Své jsem k tomu řekl, nechť si každý přebere jak chce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 18:23
avatar
Cituji:
...každý by měl odpovědět pouze k dotazu, nikdo nemá právo kohokoliv soudit,...
.
Jak to teda je s tím kritizováním a odsuzováním rádců?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 23.07.16 18:35

Jde o upozornění na jistý nešvar který se týká nejen této poradny, všímám si že někteří tazatelé pak mají vůbec "strach" položit dotaz, omlouvají se za pravopis, své vyjadřování, omlouvají se za svůj problém který chtějí řešit a to je dle mne špatně. Je-li někdo drzý je na místě ho upozornit. Anebo dle vás je normální aby se tázající stal "obětním beránkem" a místo odpovědí byl "shazován zesměšňován urážen" apod.? To jsou mi věci.


doplněno 23.07.16 18:53:

To tady pak bude jako v onom legendárním časopisu který se v devadesátých letech dostal i k nám, jako v HROMU. Tam byla tuším taková "super" poradna:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Dobrý den"

Mám takový problém již delší dobu se mi zdá že mně manželka podvádí. Hloupý Honza--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

odpověď: Milý Hloupý Honzo ! Jsi opravdu veliký hlupák a tupec k tomu ! Tvá manželka tě se sousedem samozřejmě podvádí a to již delší dobu. Jak můžeš mít tak dementní dotaz?------------------------------------------------------------------------------------------------------------*smich**smich**smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 19:12
avatar
Máte hodně pravdy.
Zdá se, že je hluboce zakořenené to, o čem píšete.
Teda nejistota, strach, malé sebevědomí, a další slabosti. Také ale kritika, poukazování na chyby a nedostatky.
To přináší každodenní život. Všude. A pomáhá to mnoha lidem uvědomit si svoje nedostatky. A chybami se člověk učí. Někdo cizími, většina ale vlastními.
A mnozí svoje chyby nevidí. Nechtějí vidět.
.
Takže pokud je to v mezích slušnosti, je to prospěšné. Většinou. Někoho třeba na slušnost upozornit, někoho přímo učit.
.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.
.
Někteří schvalují příspěvky Vaše, jiní příspěvky, které se Vám nelíbí.
Kdo má pravdu?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 20:27
avatar

Hejkale, tentokrát s Vámi nemohu souhlasit. Stačí porovnat první reakci na dotaz a následující odpověď tazatelky a i přes jeji úděsnou gramatiku je patrné, že první reakce je příliš "drsná" a vlastně se do této poradny nehodí (s prominutím, nejsem sys). Nemohu prostě souhlasit s tím, že kritika a poukazování na chyby a nedostatky místo odpovědi přináší život všude. Není to pravda, mezi slušnými lidmi se to nedělá ( o cizině nemluvě) a když tak jen způsobem, který neuráží. Je pravda, že díky zmíněné gramatice dotaz vlastně přesně rozluštila a patřičně na něj odpověděla až Mona . Tím víc si vážím rádců, kteří dokáží odpovědět věcně na každý dotaz. Je to prostě umění, to je dobré si přiznat. Přestavte si, že je spousta dětí, které vyrůstají v prostředí, kde slušné a dobré slovo je téměř neznámý pojem... i to je určitě důvodem, proč řady lidí, pro něž není uplatnění, jsou čím dál hustší...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.16 19:09
avatar
A já jen dodám: dotaz je ve volné diskuzi. Tudíž si tu všichni můžou ... popovídat.
A abych reagovala i na tazatelku: nechce tě, nech ho být...až si užije s tvou BFF, bude zase volný...tak zase budeš BFF své BFF...můžeš ji utěšovat...než se ona dozví, že teď si Marcel užívá s tebou. Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 23.07.16 20:35

Já nejvíce hodnotím Benovu odpověď -- jakou má úroveň dotaz, tak takovou úroveň lze očekávat u odpovědí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alena1
Datum: 24.07.16 06:00

Dopředu se omlouvám, že nereaguji na dotaz, ale na reakce rádců. Já osobně bych na dotaz nereagovala, protože mu nerozumím. Milí rádcové, kteří jste odpovídali negativně na osobu tazatelky, nemáte pravdu. Zde je opravdu volná diskuze a každý se může zeptat. Nikdo z vás neví co je "lucinka" zač, je možné, že je rozhozená z nějakého zklamání a tak jí psaní dotazu pomohlo si uvědmit o co jí vlastně jde, ale v rozrušení se dopustila pravopisných chyb, které jí někteří vyčítají. Ale je také docela možné, že si z nás udělala legraci nudící se dívka a teď se vesele baví tím, jakou rozpoutala odezvu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 24.07.16 06:27
avatar

Dobrý den, zřejmě máte pravdu a správně je za B/. Já to nemohu dokázat (bude to vědět sys), ale odhaduji, že tazatelka @lucinka a tazatelka @lussy jsou jedna osoba - odpovídá tomu styl psaní jejich dotazů, resp. dotaz @lussy byl odstraněn v podstatě okamžitě, protože to byl nevěrohodný příběh o tom, jak zachraňuje koně, kterého někde našla (vlastně to ani dotaz nebyl). Takže se zdá, že si jedna slečna zakládá novou registraci pro každou otázku, což je zbytečné i neseriozní. Pokud se mýlím, tak se slečnám omlouvám. Zdravím!


doplněno 24.07.16 08:43:

culdabulda1 - tak toto: "a pokud má naše společnost soucit s uprchlíky . . ." bych od Vás nečekal. Ovšem, děláte v názorech pokroky a to je fajn.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 24.07.16 09:40

alena 1*palec* právě, nikdo neví co je tazatelka zač, co se jí honí v hlavě, něco jiného je pokud s někým komunikuji tváří v tvář tam zbytek doplní gesta, úsměv, obočí, apod., zároveň lze rozhovor korigovat do té nebo oné roviny dle reakcí druhé strany u psaného projevu toto "nelze" proto je na místě opatrnost, ledaže toho tazatele důvěrně známe a něco o něm už víme...tzn. víme jak to asi "vezme" zda legraci přijme jako legraci a ne jako urážku apod...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.16 08:36
avatar

- já tedy nevím - mně to je to osobně úplně šumafuk - ale nezdá se mi ve všech případech nutné "lustrovat" tazatele tak důsledně, jak se to zde děje (např. barvičkami).

Píše sem každý, kdo má nějaké problémy, se kterými se nemůže nebo nechce poradit ve svém okolí, nebo nedejbože rovnou u psychiatra ! Ať už jsou to problémy malicherné, směšné, nepatřičné (až perverzní), tak třeba bilanční, kdy chce tazatel tzv. "udělat tlustou čáru" a začít znovu . Co má tedy chudák dělat, když je odhalen, rovnou nemilosrdně "proplesknut" ! - ... a vyštván z Poradny.

I kdyby si třeba dělal srandu - no bóže ! - alespoň si na něm procvičím schopnost (snad) vtipnější reakce, kterou ho "utřu" - takže se zmůže jen na zablekotání a zaleze, nebo na něj nebudu reagovat a ono ho to přestane bavit.

Ale můžou sem chodit i lidé s různými agresivními, nebo jinak psychotickými rysy, kterých se vyloučení se zdejší komunity dotkne tak, že vyjdou do ulic a začnou střílet nevinné lidi, nebo se oběsí na nejbližším stromě. A trocha "pokecu" - byť třeba i plytkého mu v tom může zabránit.

Nejsem psychiatr, takže si patrně jen tak žváním - ale psychika je "sviňa" - nikdo nemůže vědět, co se druhému v hlavičce děje, možné je naprosto všechno, v každém případě bych byla méně kategorická. A pokud má naše společnost soucit s uprchlíky, mohla by projevit trochu soucitu i s "blázny" , kterých nějak v této společnosti geometricky přibývá (ledaže by to komouši svého času tak důsledně skrývali). Howgh.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 24.07.16 09:24

culdabulda

dobře napsáno :)*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 24.07.16 09:42

Co je to "BFF miša"? Přelušti mi to někdo? *ee*


doplněno 24.07.16 10:02:

Pohanko diky, holt nechodim na FB, tak mam mezery v angl.hantecu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.16 09:48
avatar

Zkratka z angličtiny ,,nejlepší přítelkyně,, /to druhé f jsem zapoměla/ možná free.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 24.07.16 10:22
avatar
Best friends forever - BFF
Prý navždy...*smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.16 10:10
avatar

pro ,,coco,,: Také nemám FB, ze sásady; stačí, že jsem na ,,Poraďte,, *klik*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.16 10:20
avatar
Best Friends Forever
Nejlepší přátelé navždy
Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 24.07.16 09:52
avatar

souhlasím, protože i malý problém je problém a může trápit stejnou silou jako každý jiný, velikost problému nelze změřit, proto jsem také pro, abychom nikoho šmahem neodsuzovali...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.