1x

Kaleidoskopické malování

Od: Datum: 22.07.16 00:47 odpovědí: 5 změna: 22.07.16 13:43

Na internetu jsem našla zajímavé stránky - https://psi-technology.net/drawing/symwave/

Když kliknete na tužku, zmizí ukázka obrázku a začnete malovat sami. Tužka se dá také použít vždy, když chcete začít kreslit nový obrázek a ten starý "zahodit". V prvním řádku si můžete vybrat nebo nastavit barvu, je tam i duhová.

Pokud se vám třeba, stejně jako mně, nelíbí přednastavená technika, kliknete na ozubené kolečko a ve druhém řádku si nastavíte jiný malovací nástroj (dle výběru). Dál popisovat nebudu, aby to nebylo moc zamotané, ale je to pěkná hra i pro děti, nic složitého. *slunce*.

Obrázek si můžete stáhnout kliknutím na obláček se šipkou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.07.16 06:55

Dobrý den, je to moc hezké - jenom to neumím, tak maluji hodně abstraktně . Zdravím!

doplněno 22.07.16 13:27:

Jo, Vy jste vtipná - uprostřed už jsem byl . No, nevadí, protože počmárat obrazovku umím.

Datum: 22.07.16 13:22

Zkuste najet přímo doprostředka - hned vznikne pěkná hvězdička. ;)

doplněno 22.07.16 13:46:

A nastavil jste si správný malovací nástroj? Jestli se vám třeba třepe ruka, tak je nejlepší si vzít předposlední nástroj, anebo ten, co je nad ním.

Od: maky®
Datum: 22.07.16 07:56

jééééé to je krásné, se mi to líbí jako malému dítěti *tanec*

Datum: 22.07.16 13:43

Já si u toho taky pěkně vyhraju *smich*. Už pár dní nedělám po večerech nic jiného.

Datum: 22.07.16 13:40

Jinak na těch stránkách je ještě jeden pěkný pogram - malování textem: https://psi-technology.net/drawing/texter/

Do vrchního políčka napíšete nějaké slovo (klidně s diakritikou), ve druhém políčku si nastavíte písmo, ve třetím minimální a ve čtvrtém maximální velikost textu (velikost textu se mění v závislosti na tom, jak rychle hýbete myší, ale takto se dá nastavit právě rozpětí mezi nimi). V pátém políčku si můžete nastavit úhel písma. Když kliknete na šesté, vyberete barvu textu, na sedmé - barvu pozadí.

třetí políčko od konce = začít nový obrázek,

předposlední políčko = stáhnout

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.