Jak zachránit vojáky z Turecka?

Od: Datum: 21.07.16 18:51 odpovědí: 2 změna: 21.07.16 19:24
Přijde vam správny jak zachází erdogan s téma lidmi dit nejsou zvířata a nikdo není VIC je to taky člověk jako my dit je nemůže nechat popravit to stim nikdo nic neudělá :(? Vcem je lepší než islám? Dit je to jak koncentrační tábor chováním je jako Hitler nedává lidem práva jako má copak tohle Evropa dovoli? Islám Veselé vrazdi nikdo stim nic neděla takLe bude další válka!
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: radarbrdy*
Datum: 21.07.16 18:59

No ono ty jižní státy mají trochu jinou mentalitu a historii než evropské země. Je třeba vidět situaci v kontextu. Turecko má 80M obyvatel, nemá klasickou demokracii, lidé nemají takové vzdělání jako u nás. Spousta Turků jednu dobu houfně emigrovala do Německa, kde už zůstala. Holt každý má takovou vládu, jakou si zaslouží.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.16 19:24

Rádio demokrat a redaktorka Bublina hlásila. Budíž je nýnější Turecký paša tyran, ale v případě že by byl svržen, tak se daleko více hordy uprchlíků pohnou směrem do Evropy, rovněž demokracie po svržení Husajna a Kadáfio nemá úrodnou půdu v těchto lokalitách.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.