Koupání při menstruaci?

Od: Datum: 21.07.16 18:57 odpovědí: 5 změna: 22.07.16 14:07

Proč se nedá koupat s vložkou? Tampony mi dělaj problém a nechci se pařit v horku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.16 19:05

Protože by se vložka nasála vodou a stáhla by tě ke dnu. A ted vážně, zkus použitou vložku namočit do vody

Datum: 21.07.16 19:09

A Vám by se líbilo, kdyby vedle Vás v bazénu někdo máchal zakrvácenou vložku? Při té představě se mi úplně zvedl žaludek *sok*

Datum: 21.07.16 19:37

*haha*no to by byl dobrý hnus...ale vážně,mě to matka taky nabízela.Bylo mi 14 a měli jsme jet k moři.Když jsem navrhla,ať mi dá peníze na tampony,(seřvala mě)že se mnou potom nebude chodit někde po doktorech to vytahovat atd.Dodnes mě děsí,že chtěla ať mám v plavkách vložku*ee*

Kup si menstruační kalíšek.Mám jej teprve druhý měsíc a je to úžasná věc.Za ty peníze se vyplatí,nejen že ničemu nevadí,ani o něm neím,ale je to lepší než pořád kupovat tampony,tahat je po kapsách...

Od: pb®
Datum: 21.07.16 21:45
Jojo, matky co samy neumí používat tampón jsou pro dcery neštěstí. Já ač nejmladší, jsem začala v rodině používat tampóny jako první. A to mám starší sestru, sestřenici a pochopitelně mámu a tetu.
Datum: 22.07.16 14:07

To bych nedělal mohlo by to přitáhnout žraloky, případně krokodýly nebo pyraně podle toho v jakých vodách se zrovna pohybujete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.