Bezpečí před migrací

Od: Datum: 21.07.16 11:58 odpovědí: 12 změna: 22.07.16 09:03

Co může dělat obyčejný čech jako jsme my tady? když náš stát nezaručí bezpečí občanům kterří nemají milióny ani tisíce. Jeden z častých názorů z té či druhé strany republiky je, že zbývá jen a pouze vzít bezpečí do svých rukou když to nedělá ten komu ze to platíme našimi daněmi. Kdo do toho jde i když začneme být sledovaní, hlídaní a cenzurování?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.16 12:02
avatar

No, každopádně si je třeba opatřit bouchačku. Kdyby přišlo tvrdý na tvrdý, tak musíte mít nějakou pojistku v ruce, protože dobrým slovem nic nezmůžete.

Já si udělal zbroják a jen čekám na výplatu a hned jdu do zbraně. Další věcí (která je sice zatím vzdálená) jsou parlamentní volby. Nevolit stupidní, sto let zavedené strany.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 21.07.16 12:04
avatar

Dobrý den, a co přímo Vás ohrožuje? Nemáte v obci policii? Jakou migraci máte na mysli?

Kolik migrantů je ve Vaši obci (a jaké národnosti)? Komu tam ubližují? Kde Vás někdo cenzuroval?

Proč si myslíte, že stát nic nedělá? Díky za reakci a zdravím!


doplněno 22.07.16 09:11:

Očekával jsem, že tazatel bude diskutovat, ale zatím jen reagoval tak, že jeho větám nerozumím.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.07.16 12:30
avatar

Vypadá to, že bezpečí a mír nezaručí nikomu již žádný stát Evropy.

Jak správně píšete, kdo má peníze, tak má již připravený kufr a někde v Americe místečko, kam se uchýlí.

Pokud do Evropy vtrhne horda pomstychtivých, nenávistných občanů třetího světa, tak bez skrupulí zavedou takové pořádky, jako mají ve svých zemích. Nebudou se rozpakovat použít zbraně, nože.

Někteří jsou zfetovaní, někteří pro svoji víru.

Narozdíl Evropan je měkký, nevyrůstal po druhé světové válce v přípravě k boji, k válce. Zvláště nová generace. Naše dosavadní zbraň jsou pouze slova a papírové smlouvy. Tomu se ovšem nájezdníci a pátá kolona vysměje.

Zde v ČR funguje Národní domobrana. V Teplicích se objevili Odinovi vojáci.

Dokud nebudou střeženy hranice, jako byly dříve, tak v bezpečí nebudeme /náš stát/.

Náš stát ale tyto aktivity neuznává a nevidí je rád, nepodporuje je. Vidí v nich nebezpečí ,,zhnědnutí,, obyvatelstva. Pokud si pořídíme my zbraně na svoji osobní ochranz, EU a našemu vedení státu se to líbit nebude a bude, jako již i činí, usilovat o odzbrojení obyvatelstva, ale i členů v různých spolcích, kteří používají ke svému volnočasovém koníčku zbraně. V některých zemích EU nesmíte mít u sebe ani nůž za pasem.

Ze správ ze světa slyšíte, že teroristi /vojáci, členové různých bojůvek, skupin/ podřízli - uřízli hlavu dětem, které neuměli citovat z koránu, které hráli, sledovali fotbal apod.. Myslíte, že s námi, nevěřícími bude zacházeno jinak? Ne pro výstrahu tu budou popravy, ale protože budou potřebovat otroky, část obyvatelstva ponechají, aby platili polatek /džizva/, mafiánské výpalné a pracovali na ně.

Pokud necháte působit islám po nějakou dobu v nějaké civilizaci, tak se po čase stane stoprocentně islámskou.

Informace o tomto jevu je plno na různých webových stránkách. Můžete čerpat z doby 4.5.6.7. století ale v poslední době právě z Turecka a EU.


doplněno 21.07.16 14:57:

Jedná se oto, že my žijeme nyní, v této době. Ano, to je obvyklá otázka ..kolik těch uprchlíkú jste tady viděli...

Jenomže my, co chceme, aby se s tím něco dělalo již nyní, přemýšlíme dopředu, v řádu desítek let. Pro naše děti, vnuky, pravnuky.

Protože vše se mění plíživě a bohužel nevratně. Za dvacet let politici řeknou /pokud již pár politiků nebude muslimů/ nedá se nic dělat, musíte se přizpůsobit, podvolit. A když ne, budou zde takové čistky jako v Turecku?

Dokud se s tím dá něco udělat, o tom je tady řeč.

Ve Francii již to pomalu říkají, nedá se nic dělat, je jich tady hodně, většina pracuje, je integrovaná a na jednotlivého vlka jsme krátcí.

Až pojedete za 10 let v Praze metrem a něco tam bouchne, zahyne vaše dítě, tak co!

Nedokáži si představit tu bolest, když rodiče přišli o tak malé děťátka. Jako proč! Jak to, že je nikdo nedokázal ochránit od smrti v takovém nízkém věku. Představte si sebe na jejich místě, máte vnoučka a najednou před Vašima očima ho nemáte. O tom tady píšu.

Chápu ale, že to nemusíte pochopit, protože třeba sedíte doma u PC, v bezpečí, nemáte třeba rodinu, je Vám 65 - 75, do práce nemusíte, potraviny Vám iTesco doveze atd., nic Vám nehrozí, říkáte si, že to již nějak doklepete. .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 23:11

Tesko bych zahodil je drahé aš to není možné ale spojit se se tu se stále vymiká!

Datum: 21.07.16 23:24

Právě proto můžu víc pro svůj věk.

Datum: 21.07.16 12:36
avatar

Nesmí se taky zapomenout na roli medií,které přináší informace a tím napomáhají utvářet lidský usudek,ať už vědomě či podvědomě.Přinaší informace v takové formě,aby zaujala.Pravda je vždy někde uprostřed.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 12:42
avatar

Dávám ty samé otázky jako Ben. Jinak bych doporučovala "strašilce" nestrašit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 12:47
avatar

Jsem sice pro ochranu hranic ale zatím jsem v klidu, nepotkala jsem v Brně jediného migranta. Kde začít aby se nám sem nestěhoval kde jaký povl, mnoho spících buněk? Podle mě tam aby si naše děvčátka nebraly Araby (muslimy), černochy...Hlídaní a cenzurováni už jsme, buďte v klidu a nevyvolávejte paniku. Umíte si představit, že byste proti někomu kdo se zrovna vám nelíbí namířila nabitou zbraň? Ano, až mě bude někdo ohrožovat, budu se bránit ale takový milovník našeho státu zase nejsem abych se dobrovolně přihlásila do první linie. Teď křičíte a v 89 jste možná cinkala klíči na náměstí, chtěli jste svět bez hranic a najednou by se vám to líbilo jen jednostraně, vy všude a k nám nikdo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 21.07.16 13:25

Zatím je tu bezpečno, protože se k nám imigrantům nechce, jsme příliš chudí. Ale i tak, hlavně si rozmyslet, koho volit. Pak bych se taky dost zamyslela nad podporováním věčně hladových zato se geometrickou řadou množících Afričánků. To až někde uvidíte srdcervoucí reklamu Unicef, až vás budou vybízet k adopci na dálku, nebo až se zas před Vánoci budou prodávat slepice a kozy pro Afriku, dělat sbírky na kola a brýle... Jediná pomoc, kterou Afrika potřebuje, je dostupná antikoncepce pro její obyvatele. Ovšem na to jsem sbírki nikde neviděla. Nepodporovat cestovní ruch v muslimských zemích. Rozmyslete si, jestli svoje peníze investujete v Turecku, Egypě, Tunisku nebo třeba na Maledivách.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 14:30
avatar

A kolik jste těch migrantů tady už potkala? Tipuju že ani jednoho. Takže dělejte to co doposud. Užívejte života a nestresujte se něčím, co tu není

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.16 18:12
avatar

Nemůžete dělat vůbec nic. Pokud skutečně něco propukne, ozbrojené složky státu budou ze všech sil chránit přivandrovalé čmoudíky a tvrdě půjdou po jakémkoliv pokusu občanů o vlastní obranu. Nedělejte si iluze, že ne, nebuďte tak naivní. Jakožto majitel ZP a sladkého železa a taktéž člen sdružení LEX čekám, kdy mně "pánové vod dýrekce" vyzvou, ať se promptně dostavím a hračku okamžitě navalím. *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.16 09:03
avatar

Na odpovědi typu "kolik jste jich tady viděla?", odpovídám, že nechci vidět ani jednoho. Dokud je nještě čas! Taky mám obavy z toho, že těžko se paqk napavuje, když už zavládne zoufalost. Copak se neumíme poučit ze zoufalosti jiných zemí, mpokud ještě můžeme? Musíme dělat stejnou chybu? Na druhou stranu, velký rozdíl v tom nebude, jestli budou u nás, nebo v EU. Stejně EU bude rozhodovat o zákonech i o tom, zda časem, jako velká část obyvatelstava, buou mít hlasovací práva a posty na rozhodujících místech. Až jich bude hodně, budou oni rozhodovat o nás. Nechci, aby moje vnučka neměla vzdělání a v burce jezdila v kufru auta, které řídí muž!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.