Holka na ulici

Od: Datum: 20.07.16 22:17 odpovědí: 13 změna: 21.07.16 19:42

Byl sem jednou tak skůtrovi se projet a vidím krásnou holku na chodníku. Tak sem si řekl že pojedu k ní pro číslo. Dala mi číslo a ted neevím co dělat řekl sem jí že zavolám že někam zajdem. A jak ji mám jakoby naznačit nebo poznám od ní nějaký zájem nebo jak ji dát najevo zájem z mé strany. A ještě mi poradte kam ji mám vzít na první schůzku. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.16 22:35

když už sis to číslo vzal tak zavolej at nejsi za poseru *frajer*

pozvy jí třeba do kina či na večeři *palec*

nebo jen tak na nákou procházku parkem či k vodě *palec*

Datum: 21.07.16 06:46

Jééééžiši! Co to řešíš? Jak dlouho už to řešíš? Zavolel ji, představ se křestním jménem, připomeň se, že ti dala číslo, když jsi jel na skůtru a zeptej se jí, jestli by nešla ven. Až se sejdete, tak ji nabídni, že si koupíte zmrzlinu. A budete chodit a olizovat tu zmrzlinu a když nebudš vědět co říct, tak se zeptej, jak chutná ta její a nabídni ji, ať zkusí tu tvou. A je po problému! Zasmějete se, uvolníte a budete si povídat. Moc nemluv o sobě, nepředváděj se, chval ji a ptej se co dělá a tak. Zeptej se na všechno, co tě na ni zajímá. ;) A je po problému.

Datum: 21.07.16 07:19

Jak poznáš od ní nějaký zájem? Tak ten zájem už projevila zcela explicitně tím, že ti dala to číslo. Tak ji nezklam :)

Od: ben®
Datum: 21.07.16 07:37

Dobrý den, já mám dojem, že pud či chtíč Vás nutil zajímat se o to děvče, ale hlava neví proč. Zdravím!

doplněno 21.07.16 08:44:

jethro - doufejme, resp. bylo by to lepší i pro tazatele .

Datum: 21.07.16 08:23

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo :)

Datum: 21.07.16 08:27

Pokud ti dala číslo- čeká až jí zavoláš ,tak neotálej...je horko vem ji na zmrzku či nějaký osvěžující nápoj nebo k vodě vykoupat

Datum: 21.07.16 08:36

Je více možností:

1/ mohla tam čekat na autobus, na kamarádku...

2/ mohla to být lehká holka a čekat tam na zákazníka. Protože Ti dala číslo tak snadno, jako lístek od čistírny, řekla bych, že 2/ je dost prtavděpodobné.

Takže teď se třeba těší, že bude mít kšeft.

Ať je to, jak je to, zavolej a dozvíš se víc. Buď je slušná, třeba ses jí také líbil a může zařít pěkný vztah. Nebo slušná není, čekala jen další rito a v tom případě to poznáš sám.

Když už jsi řekl A, měl bys říct i B. My nevíme, jaká je a co se jí honí hlavou. Proto jí zavolej a poznáš sám, co je to zač. Vzít zpátečku můžeš vždycky. Jaga.

Od: maky®
Datum: 21.07.16 08:46

babojago a víš, že mi to také trošku přišlo divné, že děvče takto na požádání hned rozdává telefony, ale třeba je to čiste můj pocit a nic to neznamená...

Od: dam®
Datum: 21.07.16 09:04

Ahoj, mě spíš zaráží, že borec na skůtru si během projížďky vydyndá, jen tak, tlf. číslo od slečny, kterou viděl poprvé v životě a pak stratí glanc a neví jak se má dál zachovat. Možná to je vyděšení z úspěchu a nebo odhad Jagušky.

Datum: 21.07.16 08:55

Může být slušná, třeba hledá ženicha pro miminko, případně nymfomanka a je též možné od ní chytnout kvalitní muziku

Datum: 21.07.16 08:57

Tady mě něco nesedí..tak odvahu jsi za ní jet, okecat a požádat o číslo jsi našel a zavolat jí pak už ne? A najevo zájem z Tvé strany jsi nedal tím, že jsi za ní jel a požádal o číslo? Hmm..hmm..nějaké pomotané to máš..

Datum: 21.07.16 19:15

Taky se mi to nezdá, dostal strach?

Od: coco
Datum: 21.07.16 19:42

Je to prece citankovy priklad - na svem "osedlanem tatoši" si pripadal jako king - byl suveren , ale bez nej treba u kavy nebo na prochazce co si počit ...? *plac* Chce to odvahu i bez kone :)

doplněno 22.07.16 14:33:

Zajem byl projeven na obou stranach - osloveni a tel.cislo, ale jestli porad chybi odvaha, muze se prvni rande odehrat i s podporou osedlaneho "tátoše" , predpokladam dvousedadloveho ke spolecnemu vyletu :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.