Ranní nevolnost

Od: Datum: 20.07.16 11:43 odpovědí: 6 změna: 20.07.16 12:46

Dobrý den, dneska mám jít druhý den do nové práce, ale když jsem se probudila, bylo mi strašně špatně. Když jsem si šla do kuchyně pro snídani a viděla jsem všechno to jídlo, tak jsem si myslela že budu zvracet, takže jsem si dala jenom čaj a piškoty. Od snídaně uběhla hodina a mně je pořád trochu špatně a chvilkama se mi motá hlava. Jde o to, že vím že nejsem nemocná, ale že je to jen záležitost na pár hodin, ale nevím jestli jít do té práce, protože je na mě poměrně dost fyzicky náročná. Na první směně jsem se za 7 hodin ani jednou neposadila a ani jsem se nestihla ničeho najíst. Bojím se že když napíšu do práce, že nepřijdu, tak se mi najednou udělá dobře, takže vůbec nevím co dělat. Co by jste na mém místě udělali vy? Asi za 3h bych měla vyrazit, ale prostě nevím, jestli se mi do té doby udělá dobře, nebo ne a přijde mi blbý se hned druhý den v nové práci nedostavit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.16 11:56

Pokud bych práci nezvládala a měla takovéhle problémy, našla bych si jinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bb*
Datum: 20.07.16 11:59

Já s tím neměla takové problémy, podle mě jde jenom o zvyk, ale asi bych jí nezvládla v tomhle stavu.

Datum: 20.07.16 12:03

Tak nevím? Ale do nové práce by se člověk měl spíš těšit? A kde máte vůbec jistotu, že se to upraví? Navíc volat hned druhý den, že nepřijdete, také není "to pravé ořechové" .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.16 12:12
avatar

Zkušební dobu máte asi 3 měsíce, ne? Za tu dobu uvidíte, zda Vám práce sedí, stíháte, zvládáte. Že jste se za 7 hodin neposadila? My dělali dvanáctky u pásu vestoje. nejenom mladí, ale třeba i 50 leté paní. I starší. A že by si rády sedly, o tom žádná. A co se dalo dělat? Peníze byly potřeba a tak jsme neremcaly.

Práce je pro to, abyste si vydělala. Mně připadá, že se Vám tak nějak makat nechce. Nemám pravdu? My když psali ve škole písemku z matiky, také mi bývalo nevolno. Ale nedalo se nic dělat a do školy se šlo.

Prostě to překonejte, uvidíte, že se zaběhnete. Nejste přece žádná cimprlína. Nebo myslíte, že je lepší chodit si na sociálku pro dávky? V tom Vás ale už jedna skupina lidí předběhla! ;) Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bb*
Datum: 20.07.16 12:21

Děkuju za radu :) Já neříkám že se mi tam nechce, já se tam i docela těšila, ale trochu se prostě bojím, co to se mnou udělá, když mi dneska stačí vyjít schody a už se mi motá hlava jako kdybych měla omdlít. Zatím jsem připravená, že pujdu, tak doufám že to bude lepší.

Od: laurak
Datum: 20.07.16 12:46
Rozhodně bych se hecla a do práce šla. Zapsat se hned z kraje tímto způsobem je myslím skoro jistota toho, že na vás bude pohlíženo jako ma problémového zaměstnance. Pokud vám bude špatně v zaměstnání, myslím, že to zaměstnavatel pochopí spíš, než když druhý den nedorazíte vůbec.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.