Jak péct v domácí pekárně bez lepku?

Od: Datum: 02.10.16 22:26 odpovědí: 3 změna: 03.10.16 01:53

Dobrý večer, chtěli bychom si koupit domácí pekárnu, ale nevím, jestli musí mít speciální program, když ji potřebujeme zejména kvůli pečení bezlepkového pečiva. Některé typy pekáren tuto funkci vysloveně nabízejí, ale jsou dost drahé. Máme možnost koupit za dobrou cenu kvalitní pekárnu s 12 funkcemi, včetně džemů apod., ale nemá uvedenou funkci bezlepkového pečení. Dá se péct ze směsi na bezlepkový chleba i tak? Budu vděčná za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 02.10.16 23:39

Pečení bezlepkového chleba má úplně jiný program než pečení běžného chleba.

K otázce - ano, potřebujete pekárnu s tímto programem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nika90210
Datum: 03.10.16 00:49

Ach jo, tak z koupě nic nebude... :( Děkuji, budeme tedy shánět jinou...

Od: dam®
Datum: 03.10.16 01:53

Ahoj, zbytečně se trápíte, je úplně jedno jak a v čem si chcete upéci. Tak, jak by jste pekla v elktrice, nebo v plynové troubě, stejně si to musíte "vychytat", obdobně si musíte vymazlit i program, časy, v stroji z kterého vyjmete finální produkt. Jak známo, není mouka jako mouka i když kupujete stejný druh od jednoho dodavatele. Vemte to tak, že neexistovaly domácí pekárničky a peklo se. Nebyly nachystané kupné směsky (pytlíky),ve smyslu - zalíj to vodou a nech to na stroji, on už si poradí, kdy cinknutím jen vyjmeš, nakrájíš, rozdáš. No jó, neporadil jsem, snad mírný návod - jak se nebát.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.